bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 12 lipca 2022
  • wyświetleń: 4548

Jest data emisji "Wojennych Dziewczyn" kręconych w Bielsku

W niedzielę, 4 września swoją premierę będzie miał 5. sezon "Wojennych Dziewczyn" - poinformował portal wirtualnemedia.pl. Zdjęcia do tej transzy hitowego serialu TVP kręcone były w lipcu ubiegłego roku w Bielsku-Białej.

wojenne dziewczyny
Plan zdjęciowy serialu "Wojenne Dziewczyny" w Bielsku-Białej · fot. bielsko.tv


Bielsko-Biała było planem filmowym Wojennych dziewczyn w lipcu 2021 roku. Ekipę filmową można było spotkać na ulicach: Adama Mickiewicza, Nad Niprem, Władysława Orkana, Wzgórze, Podcienie, Juliusza Słowackiego oraz 11 Listopada.

Wojenne dziewczyny to bardzo popularny serial emitowany na antenie TVP 1 od marca 2017 roku. Jego pierwsze trzy odcinki obejrzało 3,01 mln widzów. Serial jest też dostępny na platformie Netflix. Do tej pory wyemitowano cztery sezony.

wojenne dziewczyny
"Debiut" Bielska-Białej w serialu "Wojenne Dziewczyny" w 51. odcinku · fot. TVP


Serialowy debiut Bielska-Białej w produkcji "Wojenne dziewczyny" miał miejsce w listopadzie ubiegłego roku. W 51. odcinku serialu zobaczyliśmy m.in. sceny nagrane na ulicach Orkana oraz Nad Niprem. W jednej z nich epizodyczną rolę niemieckiego żołnierza zagrał bielski aktor Sławomir Miska.

Zachęcamy do obejrzenia relacji z planu zdjęciowego "Wojennych dziewczyn".

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.