Wiadomości

  • 5 lipca 2022
  • wyświetleń: 5430

Mieszkańcy Bielska zrobią zakupy w Netto bez wychodzenia z domu

Od 5 lipca mieszkańcy Bielska-Białej mogą zrobić w Netto zakupy online. Sieć nawiązała współpracę z Everli - platformą umożliwiającą zamawianie produktów spożywczych na określoną godzinę pod same drzwi. Warto podkreślić, że Polska jest pierwszym rynkiem, na którym Netto pojawia się z usługą zakupów online.

Everli to najszybciej rozwijająca się w Europie platforma służąca do zakupów spożywczych online. Użytkownicy Everli, za pośrednictwem strony internetowej, zamawiają produkty ze sklepu, a następnie otrzymują zamówienie na określoną godzinę i dzień, przez dedykowanego Szopera, który odpowiada zarówno za zakupy, transport, jak i dostawę do domu. Usługa jest aktualnie dostępna w 47 miastach Polski, oprócz Śląska także m.in. w Poznaniu, Szczecinie, czy Opolu, docierając do ponad 11 milionów osób.

Współpraca Netto z Everli rozpoczęła się w czerwcu br. od sklepów zlokalizowanych w Szczecinie oraz Trójmieście. Od początku lipca została rozszerzona o kolejne placówki w innych miejscowościach, zgodnie z zasięgiem działania Everli.

- Nieustannie zmieniamy się dla naszych klientów. Chcemy oferować im kolejne udogodnienia, a zakupy online z pewnością tym są - mówi Patrycja Kamińska, PR Manager Netto Polska. - Oszczędność czasu w zestawieniu z oszczędnością pieniędzy, którą w ramach codziennych zakupów oferuje Netto, to zdecydowanie korzystne połączenie. Liczymy na to, że nowe rozwiązanie dostępne w naszej sieci zyska wielu zwolenników, także wśród mieszkańców woj. śląskiego.

Asortyment Netto dostępny dla użytkowników platformy Everli obejmuje szeroką gamę produktów ze stałej oferty.

W związku z rozpoczęciem współpracy Netto i Everli, nowo zarejestrowani klienci otrzymają zniżkę 20 zł na pierwsze cztery zamówienia z Netto, a na pierwsze z nich również darmową dostawę (kod rabatowy: CZESCNETTO). Z kolei użytkownicy już zarejestrowani na platformie mogą skorzystać z darmowej dostawy zamówienia z Netto jeśli zrobią zakupy za pośrednictwem platformy przez pierwsze dwa tygodnie działania Netto na Everli. W tym celu należy skorzystać z kodu STARTNETTO.

Aby dokonać zakupów online w Netto za pośrednictwem Everli, należy skorzystać ze strony internetowej: https://pl.everli.com/pl lub aplikacji dostępnej na systemy iOS oraz Android w sklepach App Store oraz Google Play.

Wykaz miejscowości, w których usługa Everli jest realizowana, znajduje się na https://pl.everli.com/pl

Więcej informacji o Netto na:
stronie www: netto.pl,
profilu na Facebooku: Netto Polska.

Mieszkańcy Bielska zrobią zakupy w Netto bez wychodzenia z domu

ar / bielsko.info

źródło: Materiały prasowe

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.