Reklama

Wiadomości

  • 5 lipca 2022
  • wyświetleń: 1206

Seniorzy przygotowują się do zdobywania umiejętności za granicą

Stowarzyszenie Akademia Seniora, która obchodziła niedawno 10-lecie swojego istnienia, rozszerza działania. Teraz seniorzy przygotowują się do zdobywania nowych umiejętności za granicą w ramach programu Erasmus+.

Seniorzy przygotowują się do zdobywania nowych umiejętności za granicą
Seniorzy przygotowują się do zdobywania nowych umiejętności za granicą · fot. Akademia Seniora


W Akademii Seniora trwają zajęcia przygotowujące do wyjazdu na kurs w ramach projektu pn. Zagraniczna mobilność kadry seniorów szansą na rozwój, który odbędzie się w dwóch terminach 6-20 września oraz 20 września - 4 października na greckiej wyspie Krecie. Już teraz przyszli kursanci biorą udział w zajęciach językowych i kulturowych oraz pedagogicznych i psychologicznych w formie warsztatów.

Zagraniczna mobilność kadry seniorów szansą na rozwój to pierwszy projekt, który Stowarzyszenie Akademia Seniora realizuje we współpracy z zagranicznym partnerem w ramach programu Erasmus+ współfinansowany przez Unię Europejską. Wartość dofinansowania wynosi 57.882,00 euro.

ar / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.