Reklama

Wiadomości

  • 30 czerwca 2022
  • 3 lipca 2022
  • wyświetleń: 1511

"Lato z Razem" w Bielsku-Białej. Wśród gości m.in. Adrian Zandberg

Za nami:

W najbliższy weekend organizowane są dni w ramach objazdu poselskiego "Lato z Razem" w Bielsku-Białej
2 i 3 lipca odbędą się wydarzenia, w których uczestniczyć będą posłanki i poseł Razem na Sejm: Daria Gosek-Popiołek Paulina Matysiak oraz Adrian Zandberg, jak również członkinie Zarządu Krajowego Partii Razem: Anna Górska i Joanna Wicha.

Flagi Partii Razem
Flagi Partii Razem · fot. Facebook / Razem


Wydarzenia rozpoczną się w sobotę, 2 lipca o godzinie 11.00 konferencją prasową przed zakładem TI w Wapienicy.

Następnie w godzinach od 12.00 do 14.00 odbędzie się panel dyskusyjny pt. "Organizacje związkowe w zderzeniu z kapitalizmem.Co może pójść nie tak?". Oprócz przedstawicieli Partii Razem w panelu uczestniczyć będą Przewodniczący Związków Zawodowych działających od bardzo wielu lat na terenie byłego Fiata, Krzysztof Laszczak oraz przedstawiciel Związków Zawodowych ze Skawiny WZZ Sierpień 80, Rafał Kyzioł

Strona wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/705486423882811

Od 16.00 do 17.30 organizatorzy zapraszają na Plac Chrobrego na wydarzenie „Poznaj Razem” na którym można będzie porozmawiać z przedstawicielami Partii Razem. będą oni także zbierać podpisy pod petycją o uchylenie bielskiej uchwały powiatowej dotyczącej karty rodzin.

W niedzielę, 3 lipca uczestnicy wezmą udział w II Marszu Równości w Bielsku-Białej. - Zachęcamy wszystkich do dołączenia się do tego wydarzenia - zachęcają przedstawiciele Parii Razem.

"Lato z Razem" w Bielsku-Białej. Wśród gości m.in. Adrian Zandberg
"Lato z Razem" w Bielsku-Białej. Wśród gości m.in. Adrian Zandberg · fot. Materiały prasowe

mp / bielsko.info

źródło: Materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.