Reklama

Wiadomości

  • 10 czerwca 2022
  • 12 czerwca 2022
  • wyświetleń: 1728

Będziesz nocował w Beskidach? Możesz skorzystać z promocji

"Promocyjne Lato 2022 w Beskidach" to kolejna edycja akcji skierowanej do turystów planujących wypoczynek wakacyjny w regionie. Akcja jest częścią kampanii promocyjnej realizowanej w województwie śląskim pod nazwą "Promocyjne Lato 2022 w Śląskiem".

Będziesz nocował w Beskidach? Możesz skorzystać z promocji
Będziesz nocował w Beskidach? Możesz skorzystać z promocji · fot. Materiały prasowe


Turyści biorący udział w akcji będą mogli skorzystać z wielu bezpłatnych atrakcji, przygotowanych w Beskidach, na Śląsku Cieszyńskim, na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej i w Krainie Górnej Odry.

- Akcja przygotowana przez Śląską Organizację Turystyczną wraz z zarządcami marek turystycznych, oprócz zwiedzania regionu i jego atrakcji, umożliwia udział w aktywnościach i przeżywanie wielu przygód, na które turysta nie mógłby sobie pozwolić indywidualnie ze względu na cenę lub niedostępność na co dzień, a przez to tym bardziej zachęcających do wzięcia w udziału w akcji i przyjechania do regionu. Chcemy dostarczyć turystom niecodziennych wrażeń i spowodować, aby urlop/wakacje spędzone w województwie śląskim były niezapomniane i niepowtarzalne, a przez to wyjątkowe - mówi Adam Wawoczny, prezes Śląskiej Organizacji Turystycznej.

W Beskidach akcję koordynuje Lokalna Organizacja Turystyczna Beskidy, a wśród propozycji bezpłatnych ofert znalazły się: zajęcia z zakresu wspinaczki skalnej z instruktorem na Kobylej Skale w Wiśle, wyjazd samochodem terenowym na wschód słońca na Skrzycznem, bezpłatne wypożyczenie deski SUP lub kajaka na Jeziorze Żywieckim, wyjazd koleją gondolową na Szyndzienię, karnety na przejazd torem saneczkowym na stoku Dębowca, czy też łączony bilet na kolej linową Cieńków i skocznię narciarską im. Adama Małysza w Wiśle.

Akcja skierowana jest do turystów, którzy spędzą w Beskidach minimum 3 noclegi w okresie od 15 czerwca do 15 września. Rezerwacji wybranej gratisowej atrakcji już od 9 czerwca. Panel rezerwacyjny i więcej informacji nt. akcji realizowanej w Beskidach można znaleźć http://www.beskidy.travel/article/1020177" tutaj. W wypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości można również dzwonić na numer 600 004 260.

Szczegółowe informacje na temat akcji prowadzonej na Śląsku Cieszyńskim, Jurze Krakowsko-Częstochowskiej i w Krainie Górnej Odry dostępne są natomiast na stronach http://www.slaskie.travel, http://www.slaskcieszynski.travel, http://www.jura.travel i http://www.krainagornejodry.travel

Będziesz nocował w Beskidach? Możesz skorzystać z promocji
Będziesz nocował w Beskidach? Możesz skorzystać z promocji · fot. Materiały prasowe

mp / bielsko.info

źródło: Materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.