Reklama

Wiadomości

  • 8 czerwca 2022
  • wyświetleń: 1624

Trwa uzupełniający nabór wniosków o mieszkania BBTBS

Od 6 czerwca do 20 czerwca można składać wnioski na lokale mieszkalne w nowo wybudowanym, w ramach społecznego budownictwa czynszowego, wielorodzinnym budynku przy ul. Stefana Batorego 26. Uzupełniający nabór prowadzi miasto Bielsko-Biała oraz inwestor Bielsko-Bialskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Objętych jest nim 8 lokali mieszkalnych - 6 lokali 2-pokojowych, 2 lokale 3-pokojowe.

Budynek przy ul. Stefana Batorego 26
Budynek przy ul. Stefana Batorego 26 · fot. Bielsko-Bialskie Towarzystwo Budownictwa Społeczne


Budynek przy ul. Stefana Batorego 2 posiada windę obsługującą 6 kondygnacji - piwnice z komórkami lokatorskimi, parter, I piętro, II piętro, III piętro, IV piętro. Przed budynkiem znajduje się 45 miejsc parkingowych, w tym 5 dla osób z niepełnosprawnościami.

Najemca zobowiązany jest do wpłaty partycypacji w kosztach budowy lokalu mieszkalnego w wysokości 20 proc. wartości lokalu liczonej od kwoty 5.900,00 zł/m2 x metraż mieszkania w terminie do 15 lipca 2022 r. Zobowiązany jest też do wpłaty kaucji zabezpieczającej do 30 listopada 2022 r. Wysokość kaucji stanowić będzie 12-krotność miesięcznego czynszu obowiązującego w dniu zawarcia umowy najmu. Kaucja na dzień ogłoszenia naboru wniosków wynosi 12 x 16,59 zł/m2 x metraż mieszkania.

Termin oddania lokali mieszkalnych do zasiedlenia planowany jest na grudzień 2022 roku.

Całe ogłoszenie o uzupełniającym naborze wniosków na nowe lokale mieszkalne przy ul. Stefana Batorego 26 w Bielsku-Białej znajduje się pod linkiem: https://bielsko-biala.pl/aktulanosc/uzupelniajacy-nabor-wnioskow-na-nowe-lokale-mieszkalne-przy-ul-stefana-batorego-26-w

mp / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.