Reklama

Wiadomości

  • 4 czerwca 2022
  • wyświetleń: 14518

Odwołanie firmy Polaqua umorzone! Zielone światło dla drogi S1

Jest szansa na podpisanie umowy i rozpoczęcie prac na ostatnim, brakującym odcinku drogi ekspresowej S1 między Mysłowicami a Bielskiem-Białą. Wczoraj Krajowa Izba Odwoławcza umorzyła postępowanie odwoławcze firmy Polaqua!

Droga S-1: kolejne odwołanie opóźni rozstrzygnięcie ważnego przetargu
Odwołanie firmy Polaqua umorzone! Zielone światło dla drogi S1 · fot. GDDKiA


Przypomnijmy, 23 maja firma Polaqua po raz kolejny złożyła odwołanie w postępowaniu przetargowym na wybór wykonawcy odcinka drogi ekspresowej S1 między Mysłowicami a Bielskiem-Białą. Pisaliśmy o szczegółowo w artykule Droga S-1: KIO kolejne odwołanie opóźni rozstrzygnięcie ważnego przetargu.

Ostatecznie w dniu 3 czerwca Krajowa Izba Odwoławcza postanowiła umorzyć postępowanie odwoławcze i zasądzić od firmy Polaqua kwotę 3 600 zł, stanowiącą koszty postępowania odwoławczego poniesione z tytułu wynagrodzenia pełnomocnika. Decyzja Krajowej Izby Odwoławczej znacznie przybliża szansę na dokończenie przetargu i rozpoczęcie prac na drodze S-1.

ups / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Budowa drogi ekspresowej S-1" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Budowa drogi ekspresowej S-1

Trwa budowa drogi ekspresowej S-1 na dwóch odcinkach - od węzła Suchy Potok do Dankowic oraz od Dankowic do węzła Oświęcim. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Budowa drogi ekspresowej S-1" podaj