bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 11 czerwca 2022
  • 16 czerwca 2022
  • wyświetleń: 1457

Kursowanie autobusów MZK od Bożego Ciała do 19 czerwca

Za nami:

Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej poinformował, jak będą kursowały autobusy bielskiego MZK od 16 do 19 czerwca.

Kursowanie autobusów MZK od Bożego Ciała do 19 czerwca
Kursowanie autobusów MZK od Bożego Ciała do 19 czerwca · fot. Wydział Komunikacji UM BB


16 czerwca, czyli w Boże Ciało, autobusy będą kursować zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w niedziele. Dzień później pojazdy MZK Bielsko-Biała będą kursować zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w dni robocze. Z uwagi na brak realizacji zajęć realizowanych w Szkole Podstawowej nr 28 im. gen. Józefa Kustronia linia D nie kursuje.

W sobotę, 18 czerwca autobusy MZK będą kursować zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w soboty. 19 czerwca MZK będzie kursować zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w niedziele.

Jednocześnie w dniach 16 oraz 18-19 czerwca realizowane będą dodatkowe kursy linii nr 16 na skróconej trasie przejazdu Wapienica Zapora - Lotnisko - szczegółowy rozkład jazdy można znaleźć tutaj.

mp / bielsko.info
źródło: Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.