bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 31 maja 2022
  • wyświetleń: 325

W Orange Flex za pierwszy miesiąc zapłacisz tylko 1 zł

Materiał partnera:

Orange Flex to nowoczesna sieć komórkowa w aplikacji mobilnej, która cieszy się rosnącą popularnością. Nic dziwnego - działa na zasadzie subskrypcji, nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami, nie wymaga wychodzenia z domu, żeby zamówić nowy numer lub doładować konto, jest dostępna dla wszystkich i daje dostęp do licznych atrakcyjnych promocji. Jedną z nich jest rabat na samo korzystanie z usług - Orange Flex proponuje pierwszy miesiąc za 1 zł. Co dokładnie obejmuje ta oferta i jak ją włączyć? Wyjaśniamy!

Silesia


Orange Flex za 1 zł - jak to działa?Pierwszy miesiąc za 1 zł w Orange Flex dotyczy korzystania z Planów komórkowych. Pod tą nazwą kryją się miesięczne pakiety usług, czyli rozmów, SMS-ów, MMS-ów oraz internetu, za które płaci się z góry. Orange Flex działa tak jak popularny Netflix, HBO Max czy Spotify. Propozycja jest skierowana do nowych klientów (to w końcu „pierwszy” miesiąc) - zarówno osób prywatnych, jak i jednoosobowych działalności gospodarczych w ramach Flex dla Firm.

Flex za 1 zł przez pierwszy miesiąc obejmuje każdy z Planów, bez względu na jego cenę. Umożliwia zatem przetestowanie możliwości tej nowoczesnej sieci w aplikacji mobilnej zgodnie z realnymi potrzebami użytkownika. Wybranie konkretnego Planu do testowania nie oznacza jednak, że po upłynięciu miesiąca próbnego, będziesz musiał opłacić ten konkretny Plan w kolejnym okresie rozliczeniowym. Jeśli stwierdzisz, że wolisz jednak mniejszy pakiet, to po prostu go zmieniasz - pełna swoboda wyboru!
Wszystkie Plany dostępne w ramach Orange Flex zapewniają dostęp do nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów do wszystkich sieci w Polsce i w roamingu w UE, a także popularne social media bez limitu GB w kraju. Pakiety różnią się natomiast liczbą GB do wykorzystania w ciągu miesiąca na „inne internety” niż socjale. To kolejno:
  • 15 GB za 25 zł,
  • 30 GB za 30 zł,
  • 45 GB za 35 zł z dostępem do 5G,
  • 80 GB za 50 zł z dostępem do 5G,
  • i 150 GB za 80 zł z dostępem do 5G - tak, ten Plan też przetestujesz za złotówkę!


Jak włączyć pierwszy miesiąc Orange Flex za 1 zł?Aby skorzystać z promocji Orange Flex za 1 zł, należy zacząć od samego początku, czyli pobrania apki Orange Flex, wybrania interesującego Cię Planu i założenia konta Flex. Wszystkie te kroki są darmowe i do niczego nie zobowiązują. Następnie zamawiasz nowy numer albo bezpłatnie przenosisz obecny z Orange, Nju mobile lub innego operatora. Dalej już tylko potwierdzasz swoją tożsamość, po czym przechodzisz do płatności.

Nim wybierzesz metodę opłacenia Planu (BLIK lub karta płatnicza), wpisujesz w odpowiednie pole kod rabatowy FLEX. To właśnie on uruchamia promocję Orange Flex za 1 zł - dzięki niemu kwota, którą powinieneś zapłacić, zostanie pomniejszona do złotówki.

Miesiąc próbny w żaden sposób Cię nie ogranicza; możesz swobodnie korzystać ze wszystkich funkcjonalności aplikacji Orange Flex. Miłego testowania!