Wiadomości
- 15 listopada 2012
- 25 listopada 2012
- wyświetleń: 3939
35-latek z Buczkowic odnaleziony
Kika tygodni trwały poszukiwania 35-letniego mieszkańca Buczkowic.
Paweł Jachnicki wyszedł z domu w dniu 25 października. W piątek zaginiony mężczyzna został odnaleziony.
Policja dziękuje wszystkim osobom zaangażowanym w poszukiwania za okazaną pomoc.
Policja dziękuje wszystkim osobom zaangażowanym w poszukiwania za okazaną pomoc.
ZOBACZ TAKŻE
Trwały pilne poszukiwania 50-latki. Kobieta została odnaleziona
87-latka z Bielska-Białej odnaleziona. Kluczowa była współpraca służb
Zakończyły się poszukiwania pana Gustawa. Mężczyzna jest cały i zdrowy
Trwały poszukiwania nastolatka w Bielsku-Białej. Zaginiony sam wrócił do domu
Policja poszukuje zaginionego 14-letniego Szymona Bogacza
Gorący temat[FOTO] Tragiczny finał poszukiwań zaginionej kobiety i jej syna. Oboje nie żyją
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.











