bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 27 maja 2022
  • 29 maja 2022
  • wyświetleń: 7077

[FOTO] Bulwary w śmieciach. Po naszej interwencji będą kontrole

W sprawie nieporządku, jaki panuje na Bulwarach Straceńskich, napisał do nas jeden z Czytelników. Na przesłanych przez niego fotografiach widać przepełnione kosze czy też śmieci zalegające m.in. na placach zabaw. Bielski Ratusz zapowiedział, że będzie interweniował w tej sprawie.

Śmieci na Bulwarach Straceńskich · fot. Nadesłane przez czytelnika


- Każdy słoneczny weekend to samo. Przepełnione kosze na śmieci i wszechobecnie panujący syf włącznie z placami zabaw dla najmłodszych. Może przydało by się tam częściej sprzątać? - napisał w wiadomości do naszej redakcji jeden z Czytelników, przesyłając serię zdjęć obrazujących zaistniałą sytuację na Bulwarach Straceńskich/Bulwarach Młodości.

W tej sprawie o komentarz poprosiliśmy Tomasza Ficonia, rzecznika prasowego Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej.

-Zdjęcia zostały już przekazane firmie sprzątającej. Zgodnie z zapisami umowy kosze sprzątane są każdego dnia, zawsze w godzinach porannych. W związku z przesłaną nam interwencją mieszkańca zintensyfikujemy kontrolę prac wykonywanych przez wykonawcę, aby takie sytuacje nie miały więcej miejsca - zapewnił przedstawiciel Ratusza.

raz / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.