bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 25 maja 2022
  • wyświetleń: 6789

Przedstawiono cennik pływalni "Start" na sezon 2022. Będzie drożej

Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji przedstawił cennik wstępu na pływalnię "Start" w sezonie 2022. Będzie drożej - dla przykładu za bilet normalny w tygodniu będzie trzeba zapłacić 25 złotych, z kolei w weekendy - 30 złotych.

Pływalnia "Start"
Pływalnia "Start" · fot. BBOSiR


Jak informuje Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji , tegoroczny sezon na pływalni "Start" ruszy w środę, 1 czerwca, czyli w Dzień Dziecka. Od tego dnia do 17 czerwca obiekt będzie otwarty w godzinach od 9.00 do 19.00, od 18 czerwca do 15 sierpnia - od 9.00 do 20.00, od 16 do 31 sierpnia - od 9.00 do 19.00, a od 1 do 11 września - od 10.00 do 18.00.

BBOSiR podał także cennik biletów na sezon 2022. Będzie drożej. W soboty, niedziele i święta koszt biletu normalnego na cały dzień to 30 złotych, z kolei ulgowego - 20 złotych. Od poniedziałku do piątku za wstęp na pływalnię Start będzie trzeba zapłacić odpowiednio 25 i 15 złotych. Po godzinie 16.00 za bilet będzie trzeba zapłacić 15 zł (normalny) oraz 10 zł (ulgowy). Bilet ulgowy przysługuje osobom uczącym się posiadającym legitymację szkolną lub studencką do 26. roku życia, osobom niepełnosprawnym (opiekun osoby niepełnosprawnej ma wstęp bezpłatny), emerytom i rencistom.

Osoby, które zdecydują się na kupno karnetu, będą musiały zapłacić 15 złotych za wydanie karty, a minimalna kwota doładowania karnetu będzie wynosić 50 złotych (10% gratis) lub wielokrotność - po odbiciu karnetu na bramce należna kwota za wejście na pływalnię zostaje odliczona z konta karnetu.

Bezpłatny będzie bilet dla dzieci do lat 7 pod opieką rodzica lub pełnoletniego opiekuna. Posiadacze karty Rodzina „+” za bilety wstępu (normalny, ulgowy) zapłacą 50% ceny. Posiadacze karty Senior „+” - od poniedziałku do piątku - 13 zł za dzień, z kolei w soboty, niedziele i święta - 18 złotych za dzień.
Weterani lub weterani poszkodowani (zgodnie z Ustawą z dnia 19 lipca 2019 o zmianie ustawy o weteranach działań poza granicami państwa oraz niektórych innych ustaw art. 1 punkt 17) będę mogli wejść na pływalnię Start bezpłatnie. Bilet wstępu dla zawodnika na zawody organizowane lub współorganizowane przez BBOSiR to koszt 5 zł, a wynajem szafki ubraniowej z zamkiem elektrycznym - 10 zł/dzień.

Przedstawiono także cennik biletów za wstęp na część sportowo-rekreacyjną. Szczegóły na poniższej grafice.

Przedstawiono także cennik  biletów za wstęp na część sportowo-rekreacyjną
Przedstawiono także cennik biletów za wstęp na część sportowo-rekreacyjną · fot. BBOSiR


**- przed otwarciem i po zamknięciu pływalni "Start" zakup karnetów na kort oraz wynajęcie boiska do piłki plażowej na zawody dokonuje się w kasie pływalni "Troclik"
***- nie dotyczy zawodów organizowanych lub współorganizowanych przez BBOSiR

mp / bielsko.info
źródło: BBOSiR Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.