bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 11 maja 2022
  • 15 maja 2022
  • wyświetleń: 39444

Akcja policji przy zamku. Młodociane gangusy w rękach policji!

W środę, 11 maja około godziny 15.00 na pl. Chrobrego w Bielsku-Białej zaroiło się od policjantów. Sielankę w centrum miasta przerwała brawurowa interwencja funkcjonariuszy, którzy zatrzymali dwóch młodych mężczyzn. Nieoficjalnie wiadomo, że to sprawcy przestępstwa, do którego doszło chwilę wcześniej.

Zatrzymanie sprawców przestępstwa - 11.05.2022
Zatrzymanie sprawców przestępstwa - 11.05.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika


Jak przekazał nam świadek zdarzenia, wszystko zaczęło się na ul. 11 Listopada niespełna kwadrans wcześniej. Trzech bardzo młodych mężczyzn (z wyglądu 18-20 lat) miało grozić ekspedientce sklepu. - Wyszli ze sklepu i zaczęli krzyczeć w kierunku pań ze sklepu. Jeden kopnął w kosz a drugi wyciągnął pistolet i oddał strzał w ich kierunku. Najprawdopodobniej to była wiatrówka - relacjonuje świadek.

Zatrzymanie sprawców przestępstwa - 11.05.2022
Zatrzymanie sprawców przestępstwa - 11.05.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika


Nasz rozmówca powiadomił policję i zachowując bezpieczną odległość od agresorów podawał dyżurnemu lokalizację podejrzanych, którzy beztrosko spacerowali po centrum miasta. Sprawców było trzech, a tylko dwóch zatrzymanych. Trwają poszukiwania trzeciego mężczyzny, który krótko po awanturze oddzielił się od swoich kompanów. - Ze względu na dobro prowadzonego postępowania na razie nie udzielamy więcej informacji w tej sprawie - mówi asp. szt. Roman Szybiak z KMP w Bielsku-Białej.

sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.