
Wiadomości
- 8 maja 2022
- wyświetleń: 2396
[FOTO] Wiaty przystankowe przy ul. Janowickiej jak nowe
Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej przeprowadził remonty kapitalne kolejnych dwóch wiat przystankowych, tym razem zlokalizowanych przy ul. Janowickiej. Chodzi o przystanki Janowicka Stawy kier. centrum oraz Janowicka Pod Kasztanem kier. centrum.
Konstrukcje obu wiat zostały oczyszczone z odpadającej farby i w całości odmalowane. Na nowe wymienione zostały drewniane siedziska oraz poszycia dachowe. Tradycyjnie już, długość siedziska została dostosowana do potrzeb pasażerów poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz pasażerów podróżujących z małymi dziećmi w wózkach (brak siedziska w III module wiaty).
ZOBACZ TAKŻE

List czytelnika„Zielony” przystanek na placu Żwirki i Wigury - czy tak to powinno wyglądać?

[FOTO] Wyremontowane przystanki poprawiają komfort podróżnych

Przystanek Mazańcowicka Katowicka (220) wrócił na stałe miejsce

Przystanki autobusowe i chodniki zmieniają się w busz

Gorący temat[FOTO] W sierpniu pojedziemy nowym odcinkiem S-1. Będzie tymczasowa organizacja ruchu

Zamiast rekreacji - osiedle? Mieszkańcy chcą zieleni, nie betonu
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.



