Reklama

Wiadomości

  • 29 kwietnia 2022
  • 1 maja 2022
  • wyświetleń: 1576

Uczczą rocznicę wejścia Polski do Unii Europejskiej i Święto Pracy

Za nami:

W niedzielę, 1 maja w godzinach od 12.00 do 16.00 poseł Przemysław Koperski organizuje Dzień Otwarty. Okazją jest 18. rocznica wejścia Polski do Unii Europejskiej i Międzynarodowy Dzień Solidarności Ludzi Pracy (Święto Pracy).

Wydarzenie odbędzie się w ogrodzie przed siedzibą Biura Poselskiego Posła Koperskiego na rogu ul. Nadbrzeżnej i Mostowej (Nadbrzeżna 2) w Bielsku-Białej. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich mieszkańców z rodzinami pragnących uczcić wejście Polski do Unii Europejskiej i Święto Pracy. Jeśli tylko dopisze pogoda, będą atrakcje dla dzieci m.in. wata cukrowa, dmuchany zamek, słodkie niespodzianki, a także specjalne upominki europejskie (kubki, długopisy, magnesy, itp) oraz limitowana edycja Konstytucji RP sygnowana podpisem prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego.

Także 1 maja poseł na Sejm RP Przemysław Koperski wraz z Katarzyną Juraszek i Grzegorzem Niemczykiem - liderami miejsko-powiatowej Nowej Lewicy w Bielsku-Białej złożą o godzinie 11.00 kwiaty pod obeliskiem ku czci premiera Ignacego Daszyńskiego w Bystrej w parku na terenie szpitala, a o godz. 11.30 pod tablicą poświęconą robotnikom skutecznie walczącym w kilkudziesięciu bielskich i bialskich fabrykach o prawa pracownicze w sierpniu 1936 r., która znajduje się przy ul. Grażyńskiego w Bielsku-Białej.

Uczczą rocznicę wejścia Polski do Unii Europejskiej i Święto Pracy
Uczczą rocznicę wejścia Polski do Unii Europejskiej i Święto Pracy · fot. Materiały prasowe


Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/3180668555479823?ref=newsfeed

mp / bielsko.info

źródło: Materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.