Wiadomości

  • 20 kwietnia 2022
  • 21 kwietnia 2022
  • wyświetleń: 7524

[FOTO] Poranne zderzenie dwóch aut i potrącenie na Bystrzańskiej

W środę, 20 kwietnia około godziny 6.00 na ul. Bystrzańskiej w Bielsku-Białej doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Kraksa miała miejsce na przejściu dla pieszych ok. 100m od zjazdu z obwodnicy, jadąc w stronę centrum miasta. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe.

Poranne zderzenie dwóch pojazdów i potrącenie pieszej na ul. Bystrzańskiej - 20.04.2022 · fot. Bielskie Drogi


Zawinił 28-letni kierowca Skody, który nie zauważył, że jadący przed nim Opel przepuszcza pieszą przez pasy. Doszło do najechania na tył, w którego wyniku Opel został pchnięty na pieszą, która znajdowała się w połowie przejścia. Doszło do potrącenia. 64-letnia piesza doznała obrażeń ciała. Chwilę po potrąceniu na miejscu zdarzenia zatrzymał się lekarz, który akurat jechał do pracy. Medyk otoczył potrąconą kobietę fachową opieką i przekazał ją przybyłym na miejsce ratownikom medycznym.

W szpitalu okazało się, że potrącona nie doznała żadnych poważnych obrażeń ciała. Była mocno potłuczona, ale mogła wyjść ze szpitala po badaniach. Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję drogową. Sposób zakończenia nie jest znany, bowiem KMP w Bielsku-Białej jako jedyna znana nam jednostka policji, nie ujawnia takich informacji prasie. Przypuszczalnie sprawa zakończyła się mandatem karnym.

sid / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj