REKLAMA WYBORCZA

Wiadomości

  • 20 kwietnia 2022
  • wyświetleń: 1633

16-latek wpadł na gorącym uczynku. Jego kompan był poszukiwany

Kryminalni z bielskiej komendy zatrzymali dwóch nastolatków, z których jeden posiadał kilkanaście porcji marihuany, a drugi był poszukiwany przez sąd rodzinny. 16-letni rówieśnicy wpadli w okolicy popularnego bielskiego centrum handlowego.

Policja, policjant, dzielnicowy, czapka, mundur
16-latek wpadł na gorącym uczynku. Jego kompan był poszukiwany · fot. KWP Katowice


W czwartek po południu kryminalni z komendy przy ulicy Wapiennej patrolowali okolicę popularnego centrum handlowego przy ulicy Cyniarskiej. Ich uwagę zwróciło dwoje nastolatków, którzy podejrzanie się zachowywali.

- Policjanci postanowili ich wylegitymować. Po sprawdzeniu dwóch 16-letnich bielszczan okazało się, że jeden z nich miał przy sobie kilkanaście porcji marihuany, a jego rówieśnik był poszukiwany przez sąd rodzinny w celu doprowadzenia do placówki opiekuńczo-wychowawczej - poinformował asp. szt. Roman Szybiak z KMP w Bielsku-Białej.

Chłopcy zostali ujęci i doprowadzeni do komendy. Poszukiwany nastolatek został doprowadzony do wskazanej przez sąd placówki, a jego kompan po nocy spędzonej w policyjnej izbie dziecka usłyszał zarzut popełnienia czynu karalnego - posiadania narkotyków. O jego dalszym losie zdecyduje niebawem sędzia rodzinny.

mp / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.