Reklama

Wiadomości

  • 19 kwietnia 2022
  • wyświetleń: 9542

[WIDEO] Policjanci poszukują wandala. Uszkodził drzwi na stacji paliw

Kryminalni z Komisariatu III Policji poszukują mężczyzny podejrzewanego o uszkodzenie szyby w drzwiach wejściowych stacji paliw. Do przestępstwa doszło 6 marca przy ulicy Wałowej 21 w Bielsku-Białej. Policjanci opublikowali wizerunek sprawcy, licząc na pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Policjanci poszukują wandala. Uszkodził drzwi  na stacji paliw
Policjanci poszukują wandala. Uszkodził drzwi na stacji paliw · fot. KMP Bielsko-Biała


Zdarzenie miało miejsce 6 marca na stacji paliw Circle K. - Poszukiwany przez policjantów mężczyzna umyślnie uszkodził szybę w drzwiach wejściowych sali sprzedażowej stacji paliw. Wizerunek sprawcy i moment uszkodzenia zarejestrowały kamery monitoringu. Publikujemy go, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu tożsamości sprawcy - informują policjanci z KMP w Bielsku-Białej.Policjanci poszukują wandala. Uszkodził drzwi  na stacji paliw
Policjanci poszukują wandala. Uszkodził drzwi na stacji paliw · fot. KMP Bielsko-Biała


Rysopis: wiek z wyglądu około 20 lat, szczupłej budowy ciała.

Policjanci proszą wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości sprawcy przestępstwa o kontakt z Komisariatem III Policji w Bielsku-Białej ul. Traugutta 2, tel. 47 85 703 00 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 857 12 55.

mp / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.