REKLAMA WYBORCZA

Reklama

Wiadomości

  • 19 kwietnia 2022
  • wyświetleń: 2769

[FOTO] Wiosenny remont Twistera przerwany. Pojawiły się zniszczenia

Trwa wiosenne odnawianie kompleksu Enduro Trails. Jednak, jak poinformowano w mediach społecznościowych, odnawianie jednej z jego części - Twistera - musi być powtórzone - taśmy odgradzające obiekt zostały przerwane, a sama ścieżka została rozjechana.

Wiosenny remont Twistera przerwany. Pojawiły się zniszczenia - 18.04.2022 · fot. Facebook / Enduro Trails


To nie pierwszy tego typu przypadek w ostatnim czasie w kompleksie Enduro Trails, który obejmuje także trasy w Wilkowicach i Szczyrku. - Wszystkie taśmy na zamkniętym Twisterze przerwane i to na tej świeżo zrobionej, nieubitej jeszcze części... A do wczoraj wydawało się, że tym razem się uda. Na szczęście byliśmy na miejscu i szybko udało się na nowo trasę zagrodzić, więc straty nie są jakieś dramatyczne, jak to było np. podczas remontu w Szczyrku, ale jednak... - skomentowali zarządzający trasą na profilu Enduro Trails na Facebooku.

W jednym z poprzednich postów - z 16 kwietnia - zarządzający Twisterem poinformowali, że "większość wyremontowanej trasy uruchomimy już na kolejny weekend, ale teraz bardzo prosimy jeszcze o cierpliwość, bo część świeżo odnowiona nadal nie jest zagęszczona/ubita", podkreślając przy tym, że "przejazd w tym momencie byłby masakrą=robota od nowa...".

Loading...

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.