Reklama

Wiadomości

  • 14 kwietnia 2022
  • wyświetleń: 1964

ATH z ofertą dla maturzystów. Abiturienci mogą liczyć na wsparcie uczelni

Uczniowie najstarszych klas szkół średnich wchodzą na ostatnią prostą maturalnych przygotowań. Z ofertą szybkiego repetytorium przed egzaminem dojrzałości po raz kolejny wystąpiła Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej.

matura, egzamin
ATH z ofertą dla maturzystów. Abiturienci mogą liczyć na wsparcie uczelni


Wprawdzie refren popularnej piosenki Czerwonych Gitar przekonuje, że Już za rok matura, za rok cały..,. jednak warto, by tegoroczni maturzyści zostawili nucenie go maturzystom przyszłorocznym, a sami póki czas skorzystali z powtórki proponowanej przez ATH.

Ekspres Maturalny to coroczne szybkie powtórki przed egzaminem dojrzałości z najważniejszych przedmiotów maturalnych, organizowane przez bielską uczelnię. W tym roku Ekspres Maturalny realizowany jest hybrydowo: część zajęć odbędzie się na terenie kampusu uczelni, natomiast część - z wykorzystaniem możliwości, jakie daje internet.

ekspres maturalny


Pracownicy uczelni przygotowali materiały multimedialne, dostępne bezpłatnie na stronie: http://www.ekspres.ath.bielsko.pl. Są to opracowania lektur z języka polskiego, rozwiązania zadań z informatyki czy omówienia zagadnień z biologii czy chemii. Dla zainteresowanych przewidziana jest również możliwość uczestnictwa (za pomocą komunikatora Skype) w indywidualnych konsultacjach, np. z języków obcych.

- Takie zajęcia, syntetyzujące wiedzę wymaganą zarówno podczas pisemnej, jak i ustnej części egzaminu maturalnego, są świetnym sposobem na uporządkowanie wiadomości zdobytych w szkole. Warto zaglądać na stronę ekspresu, bo będzie ona aktualizowana co kilka dni - przekonuje koordynator projektu Ekspres Maturalny dr Robert Pysz.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.