REKLAMA WYBORCZA

Wiadomości

  • 11 kwietnia 2022
  • wyświetleń: 1964

Przed świętami punkt zbiórki i wydawania darów czynny dłużej

Punkt zbiórki i wydawania darów dla uchodźców z Ukrainy w dawnym pawilonie Tesco przy ul. Warszawskiej 180 w Bielsku-Białej będzie w tym tygodniu czynny dłużej. Chodzi o wtorek i środę - 12 i 13 kwietnia. W te dni, przed Wielkanocą, punkt będzie otwarty od godziny 12.00 do 19.00. Nadal potrzebna jest żywność z długim terminem przydatności do spożycia i środki higieny.

Od 4 kwietnia zmiany w punkcie dla uchodźców w dawnym Tesco
Przed świętami punkt zbiórki i wydawania darów czynny dłużej · fot. UM Bielsko-Biała


W pozostałe dni punkt zbiórki i wydawania darów jest czynny od poniedziałku do piątku od godziny 12.00 do 17.00. Z wyjątkiem wielkanocnego poniedziałku - 18 kwietnia, kiedy to punkt będzie nieczynny.

Koordynator punktu z ramienia Urzędu Miejskiego Krzysztof Gałuszka mówi, że nadal bardzo potrzebna jest żywność z długim terminem przydatności do spożycia, ale też środki higieny.

- Zwłaszcza pampersy dla najmłodszych dzieci, czyli tak zwane jedynki i dwójki, mydła, grzebienie, pasty do zębów, szczoteczki do zębów dla dorosłych i dla dzieci - dodaje K. Gałuszka.

W punkcie dobroczynnym dla uchodźców z Ukrainy przy ul. Warszawskiej 180 na naszych gości ze wschodu czekają całkowicie bezpłatne - żywność, odzież, buty, środki higieny i czystości oraz wiele, wiele innych.

ab / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Solidarni z Ukrainą" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Solidarni z Ukrainą

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Solidarni z Ukrainą" podaj