bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 6 kwietnia 2022
  • 23 maja 2022
  • wyświetleń: 17559

Zatrzymano sprawcę napadu na salon gier. To mieszkaniec Tychów

Policjanci zatrzymali 23-letniego mieszkańca Tychów podejrzanego o napad z nożem na salon gier, do którego doszło 6 kwietnia przy ulicy Piastowskiej w Bielsku-Białej. Jak informuje policja, mężczyzna został zatrzymany dzięki informacjom przekazanym przez osobę, która odpowiedziała na apel mundurowych o pomoc w poszukiwaniach sprawcy.

Zatrzymano sprawcę napadu na salon gier. To mieszkaniec Tychów
Zatrzymano sprawcę napadu na salon gier. To mieszkaniec Tychów · fot. KMP Bielsko-Biała


Do przestępstwa doszło 6 kwietnia 2022 roku. W godzinach porannych do salonu gier przy ulicy Piastowskiej w Bielsku-Białej wszedł mężczyzna, który grożąc użyciem noża, zażądał od pracownika salonu wydania pieniędzy, następnie zrabował gotówkę, dokumenty pracownika i zbiegł.

Policjanci opublikowali wizerunek sprawcy zarejestrowany przez kamerę monitoringu, prosząc o pomoc w ustaleniu tożsamości. - Dzięki informacjom przekazanym policjantom końcem kwietnia stróże prawa zatrzymali podejrzewanego o to przestępstwo 23-letniego mieszkańca Tychów. Mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut rozboju. Grozi mu kara nawet 12 lat pozbawienia wolności, a ponieważ rozbój z użyciem noża jest kwalifikowany jako zbrodnia, kara nie może być niższa niż 3 lata za kratami. Na wniosek śledczych sąd aresztował podejrzanego - poinformował asp. szt. Roman Szybiak z KMP w Bielsku-Białej.

mp / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.