REKLAMA WYBORCZA

Wiadomości

  • 2 kwietnia 2022
  • wyświetleń: 1917

Pocztówka z Bielska-Białej, którą przesyła @kopel_drone

Te obiekty już na stałe wpisały się w krajobraz naszego miasta Cavatina Hall i Stadion Miejski z Beskidami w tle To kolejna #PocztowkazBielska Fot. @kopel_drone

PocztowkazBielska,Bielsko,BielskoBiała,CavatinaHall,StadionMiejski,Beskidy,LoveBB,fotodnia,instagr
fot. @kopel_drone
Pocztówka z Bielska-Białej - dołącz do zabawy Bielsko.infoPiękne widoki, ciekawe miejsca, a może wyczucie chwili i złapanie odpowiedniego kadru? Zapraszamy do wysyłania pocztówek z Bielska-Białej! Na czym polega zabawa?

Wrzucacie na Instagrama fotkę z Bielska-Białej i oznaczacie ją jako #PocztowkazBielska. Ci, którzy nie mają konta na Instagramie, mogą wysłać zdjęcie poprzez formularz Pocztówka. Najciekawsze zdjęcia będziemy na bieżąco publikować na łamach portalu bielsko.info oraz na naszym instagramowym koncie.[/b]

Przesyłajcie zdjęcia miejsc, w których zazwyczaj bywacie oraz takich, które chcecie polecić innym. Dodajcie ciekawy opis i - jeśli chcecie - pozdrowienia. Oznaczcie fotkę #PocztowkazBielsko i wyślijcie ją w świat! My będziemy wybierać najciekawsze i publikować na portalu łącznie z Waszymi opisami i pozdrowieniami!

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.