bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 26 stycznia 2011
  • wyświetleń: 3034

Napadli i okradli 37-latka

Trzej bielszczanie w wieku od 19-43 lat napadli na ulicy na 37-letniego mężczyznę i skradli mu z portfela 450 złotych. Bandyci zostali zatrzymani przez policjantów z bielskiego oddziału prewencji. Za rozbój mogą trafić do więzienia nawet na 12 lat.

W środę popołudniem w Bielsku-Białej na ul. Przechód Dworcowy, nietrzeźwi napastnicy zaatakowali napotkanego tam mężczyznę. Zażądali dwóch złotych na nalewkę. Pokrzywdzony odmówił wydania im pieniędzy i oznajmił, że zdrowi mężczyźni w sile wieku zamiast wymuszać pieniądze, powinni lepiej zabrać się za uczciwą pracę, czym jedynie rozsierdził sprawców. Rabusie rzucili się na niego z rękami. Pobili go i skradli mu pieniądze.

Zaalarmowani o rozboju policjanci szybko ich zatrzymali. Badanie stanu trzeźwości zatrzymanych dało wyniki od 1-2 promili alkoholu. O ich dalszym zadecyduje prokurator.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.