Wiadomości
- 9 marca 2022
- wyświetleń: 1924
"Wojewódzki" wprowadza mniej rygorystyczne zasady odwiedzin
W związku ze zmniejszeniem ilości zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej wprowadził mniej rygorystyczne zasady odwiedzin.

W dni powszednie pacjenta może jednorazowo odwiedzić jedna osoba w godzinach od 15.00 do 18.00. W dni świąteczne jest to możliwe w od 14.00 do 18.00. Wizyty nie mogą trwać dłużej, niż pół godziny.
Wizyty w innych godzinach możliwe są tylko w uzasadnionych przypadkach.
- Apelujemy, aby bliscy, którzy chcą zobaczyć się z osobą przebywającą w Szpitalu Wojewódzkim, przestrzegali zasad ustalonego reżimu sanitarnego. Nie odwiedzali pacjentów po kontakcie z osobą zakażoną i nie przychodzili do naszej placówki w przypadku podejrzenia rozwijającej się infekcji - mówi Anna Szafrańska, rzeczniczka prasowa Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej.
Jak dodaje przedstawicielka placówki, osoba, która chce wejść na oddział, nie może mieć takich objawów jak katar, kaszel, gorączka i ból gardła. Każdy, kto zamierza zobaczyć się z pacjentem hospitalizowanym na oddziale musi zdezynfekować ręce, mieć zasłonięte usta oraz nos podczas całego pobytu, a także ograniczyć do minimum artykuły dostarczane choremu.
ZOBACZ TAKŻE
Lepszy start dla noworodków. Neonatologia Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej z nowym sprzętem od WOŚP
Gorący tematPodwójne bliźnięta jednego dnia w Szpitalu Wojewódzkim
JutroDni Zdrowia: bezpłatne badania, konsultacje i spotkania. Gość specjalny Kajetan Kajetanowicz
Gorący tematObowiązkowa apteczka od 1 czerwca? Dementujemy informacje wyssane z palca
Radny alarmuje ws. sytuacji w ochronie zdrowia. „Na kolonoskopię trzeba czekać do 2030 roku”
Bezpłatne badania HPV w Szpitalu Wojewódzkim. Profilaktyka, która może uratować życie
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







