Reklama

Wiadomości

  • 6 marca 2022
  • wyświetleń: 1777

W ferie w MDK nie było nudy. Liczne atrakcje dla najmłodszych

Formę jednodniowych warsztatów artystycznych miały tegoroczne zajęcia feryjne w Miejskim Domu Kultury w Bielsku-Białej. Dzieci uczestniczyły w ciekawych zajęciach edukacyjnych czy w wycieczkach.

Wizyta dzieci z Domu Kultury w Mikuszowicach Krakowskich w kopalni Guido
Wizyta dzieci z Domu Kultury w Mikuszowicach Krakowskich w kopalni Guido · fot. MDK Bielsko-Biała


W przygotowanie Akcji Zima 2022 włączyło się 11 filii Miejskiego Domu Kultury, zajęcia dla 325 uczestników w wieku szkolnym prowadziła doświadczona kadra instruktorów.

Warsztaty miały charakter stacjonarny i wyjazdowy. W ofercie znalazły się urozmaicone zajęcia z różnych dziedzin twórczych, takich jak: muzyka, śpiew, plastyka, taniec, modelarstwo, warsztaty kulinarne i krajoznawcze. Tradycyjnie dużo było zabaw sportowo-ruchowych i gier.

Organizatorzy zadbali o wyjścia do Teatru Lalek Banialuka i kina, przygotowali też bale kostiumowe. Grupy uczestniczyły w górskich wyprawach i wycieczkach tematycznych, np. do katowickiego NOSPR-u, kopalni Guido w Zabrzu czy skansenu w Pszczynie.
Dzieci mogły spotkać się z rówieśnikami, wspólnie pobawić i rozwijać zainteresowania, w szystko zgodnie z obowiązującymi w czasie pandemii zasadami bezpieczeństwa.

mp / bielsko.info

źródło: Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejski Dom Kultury" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Miejski Dom Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejski Dom Kultury" podaj