bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 2 marca 2022
  • wyświetleń: 1609

Zmiany kadrowe w Komendzie Miejskiej PSP w Bielsku-Białej

1 marca Śląski Komendant Wojewódzki PSP powołał na stanowisko zastępcy komendanta miejskiego PSP w Bielsku-Białej mł. bryg. mgr inż. Romana Marekwicę. Zastąpi on st. bryg. Grzegorza Piestraka, który przeszedł na zaopatrzenie emerytalne.

Uroczysta zbiórka w Komendzie Miejskiej PSP w Bielsku-Białej - 01.03.2022 · fot. KM PSP w Bielsku-Białej


Uroczysta zbiórka z okazji zakończenia czynnej służby w Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Grzegorza Piestraka odbyła się w miniony poniedziałek, 28 lutego. - W czasie wieloletniej służby st. bryg. Grzegorz Piestrak dał się poznać jako funkcjonariusz godny zaufania, odpowiedzialny za powierzone mu zadania, działający na rzecz szeroko rozumianej ochrony przeciwpożarowej. W pamięci funkcjonariuszy oraz pracowników Komendy Miejskiej PSP w Bielsku-Białej zapamiętany zostanie jako osoba oddana służbie, optymistycznie nastawiona do życia oraz bardzo dobry przełożony - możemy przeczytać na stronie internetowej KM PSP w Bielsku-Białej.

Uroczysta zbiórka z okazji zakończenia czynnej służby w PSP st. bryg. Grzegorza Piestraka - 28.02.2022 · fot. KM PSP Bielsko-Biała


Po otrzymaniu aktu powołania przez mł. bryg. mgr inż. Romana Marekwicę na stanowisko zastępcy komendanta miejskiego PSP, wczoraj w Komendzie Miejskiej PSP w Bielsku-Białej odbyło się wręczenie nominacji na wyższe stanowiska służbowe. Z dniem 1 marca, decyzjami Komendanta Miejskiego PSP w Bielsku-Białej mianowani zostali:
  • na stanowisko dowódcy jednostki ratowniczo-gaśniczej PSP nr 1 w Bielsku-Białej mł. bryg. Łukasz Sztafiński,
  • na stanowisko zastępcy dowódcy jednostki ratowniczo-gaśniczej nr 1 w Bielsku-Białej st. kpt. Maciej Marszałek,
  • na stanowisko dowódcy zmiany w JRG nr 1 w Bielsku-Białej kpt. Paweł Nycz,
  • na stanowisko zastępcy dowódcy zmiany w JRG nr 1 w Bielsku-Białej mł. kpt. Przemysław Kudrys.

mp / bielsko.info
źródło: KM PSP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.