bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 1 marca 2022
  • wyświetleń: 580

Chcesz pomóc Ukraińcom? Możesz zgłosić to na specjalnej platformie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Solidarni z Ukrainą" podaj

Ruszyła specjalna platforma informacyjna "Solidarni z Ukrainą", na której mieszkańcy regionu mogą zadeklarować chęć i formę pomocy dla obywateli Ukrainy. Poprzez stronę przyjmowane są również zgłoszenia od osób potrzebujących pomocy. Witryna jest także dostępna w języku ukraińskim.

Chcesz pomóc Ukraińcom? Możesz to zgłosić na specjalnej platformie
Chcesz pomóc Ukraińcom? Możesz to zgłosić na specjalnej platformie · fot. Screen / solidarnizukraina.info


Platforma jest dostępna pod adresem solidarnizukraina.info/

O uruchomieniu platformy poinformował Jarosław Klimaszewski, prezydent Bielska-Białej, w mediach społecznościowych. - Macie wielkie serca i Wasza ofiarność przechodzi wszelkie oczekiwania! Ale by Wasze dary i zapał nie zostały zmarnowane, by na pewno trafiły do adresatów - musimy tę pomoc skoordynować. Ruszyła platforma, dzięki której możecie ofiarować to, co macie na pomoc obywatelom Ukrainy. Jeśli już pomagacie uchodźcom i potrzebujecie wparcia - również możecie to zgłosić. Platforma jest też dostępna w języku Ukraińskim, tak by obywatele Ukrainy mogli swobodnie z niej korzystać! - napisał samorządowiec.

Inicjatywa Solidarni z Ukrainą posiada patronat Posłanki na Sejm Mirosławy Nykiel i Jarosława Klimaszewskiego - Prezydenta Miasta Bielska-Białej.

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Solidarni z Ukrainą

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Solidarni z Ukrainą" podaj