Wiadomości
- 21 lutego 2022
- 22 lutego 2022
- wyświetleń: 4457
Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionego seniora
Policjanci zakończyli poszukiwania seniora, który zaginął 14 lutego. Jak informują mundurowi, 71-letni bielszczanin cały i zdrowy powrócił wczoraj w godzinach wieczornych do miejsca zamieszkania.
ZOBACZ TAKŻE
Trwały pilne poszukiwania 50-latki. Kobieta została odnaleziona
87-latka z Bielska-Białej odnaleziona. Kluczowa była współpraca służb
Zakończyły się poszukiwania pana Gustawa. Mężczyzna jest cały i zdrowy
Trwały poszukiwania nastolatka w Bielsku-Białej. Zaginiony sam wrócił do domu
Policja poszukuje zaginionego 14-letniego Szymona Bogacza
Gorący temat[FOTO] Tragiczny finał poszukiwań zaginionej kobiety i jej syna. Oboje nie żyją
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.










