bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 20 lutego 2022
  • 21 lutego 2022
  • wyświetleń: 2011

Można wyrazić opinię na temat projektu strategii rozwoju miasta

Urząd Miejski w Bielsku-Białej opublikował projekt Strategii rozwoju Bielska-Białej do 2030 roku. Wkrótce rozpoczną się konsultacje dokumentu.

Reklama

Panorama Bielska-Białej, dron
Można wyrazić opinię na temat projektu strategii rozwoju miasta · fot. UM Bielsko-Biała


Projekt strategii dostępny jest na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej w zakładce Mieszkaniec ―Bielsko-Biała 2030 lub poprzez adres https://bielsko-biala.pl/bielsko-biala-2030

Formalne konsultacje projektu strategii rozpoczną się 25 lutego br. i potrwają do 31 marca br. W trakcie ich trwania możliwe będzie składanie uwag i wniosków do każdej części tego dokumentu.

W ramach konsultacji odbędzie się spotkanie, na którym zaprezentowane i omówione zostaną zapisy projektu strategii. Spotkanie z interesariuszami odbędzie się w formie wideokonferencji na platformie MS Teams w poniedziałek, 28 lutego br. o godz. 16.00. Osoba, która ma zamiar wziąć udział w spotkaniu, proszona jest o kontakt z Wydziałem Strategii i Rozwoju Gospodarczego - tel. 33 4971 486, e-mail: wrg@um.bielsko-biala.pl - oraz podanie z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem swojego imienia, nazwiska, a także adresu e-mail, na który przesłane zostanie zaproszenie wraz z linkiem do spotkania.

mp / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.