bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 11 lutego 2022
  • wyświetleń: 2295

[FOTO] Pożar przy ul. Zajazdowej. Zapaliło się poszycie dachu

W czwartek, 10 lutego około godziny 20.30 do strażaków napłynęło zgłoszenie o pożarze w jednym z budynków przy ulicy Zajazdowej. Według zgłoszenia ogniem miał być objęty dach budynku.

Reklama

Interwencja straży pożarnej przy ul. Zajazdowej - 10.02.2022 · fot. Nadesłane przez czytelnika / Mateusz


Po dojeździe na miejsce zdarzenia i rozpoznaniu strażacy ustalili, że pali się ocieplenie dachu miedzy deskowaniem w obrębie okna dachowego. Przystąpiono do rozbierania sufitu i gaszenia pożaru. Po wstępnym ugaszeniu ognia przystąpiono do rozbiórki nadpalonej części dachu. Usunięto zniszczone okno dachowe i wycięto deskowanie, które uległo nadpaleniu. Przewietrzono pomieszczenia. Otwór zabezpieczono przy użyciu znajdującej się na dachu papy i gwoździ.

Działania strażaków zakończyły się około godziny 22.00. W akcji brało udział 5 zastępów straży pożarnej. Straty oszacowano na 5 tysięcy złotych. Pożar zakwalifikowany jako mały. W wyniku pożaru nikt nie został poszkodowany.

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.