Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 8 października 2010
  • wyświetleń: 4940

Zniszczyli sygnalizatory świetlne

Dwaj mocno podchmieleni bielszczanie wracali czwartkowej nocy z imprezy, gdy na ich drodze nagle wyrosły sygnalizatory świetlne. Skopali je, powyginali i rozbili tak skutecznie, że przestały działać.

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Leszczyńskiej i Partyzantów. Kierowca, który przejeżdżał przez skrzyżowanie zauważył, jak dwaj młodzi mężczyźni wyżywają się na sygnalizatorach świetlnych. Sprawcy skopali urządzenia i rozbili w nich szybki. Spowodowali uszkodzenia na kwotę blisko 2 tysięcy złotych.

Dzięki informacjom przekazanym przez świadka, policjanci zatrzymali obu wandali w wieku 17 i 22 lat. Badanie alkomatem wykazało, że mieli we krwi od 3 - 3,5 promila alkoholu. Noc spędzili w policyjnym areszcie. Kiedy wytrzeźwieją usłyszą zarzuty uszkodzenia mienia. Za przestępstwo to mogą trafić do więzienia nawet na 5 lat.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.