bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 12 stycznia 2022
  • wyświetleń: 4117

Radna PiS pyta o koszty organizacji Sylwestra na pl. Ratuszowym

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sylwester 2021" podaj

Radna Barbara Waluś z klubu Prawa i Sprawiedliwości zwróciła się do władz Bielska-Białej z prośbą o przedstawienie kosztów organizacji imprezy sylwestrowej na placu Ratuszowym.

Reklama

Sylwester 2021 na Placu Ratuszowym - 31.12.2021
Sylwester 2021 na Placu Ratuszowym - 31.12.2021 · fot. Bielskie Centrum Kultury


- Według "Pełnej Kultury” na miesiąc grudzień 2021 oku organizatorem Sylwestra na Placu Ratuszowym w godzinach od 20.00 - 2.00 było Bielskie Centrum Kultury w Bielsku-Białej - zauważyła w swoim zapytaniu skierowanym przez radną Barbarę Waluś do władz Bielska-Białej.

- Ponieważ była to impreza ogólnodostępna bezpłatna dla uczestników, pytam, czy poniesiony koszt jej pokrycia przez BCK zostanie zrefundowany z budżetu miasta Bielska-Białej, czy wszystkie rachunki zapłaci bezpośrednio gmina Bielsko-Biała z budżetu miejskiego - dodała członkini bielskiej Rady Miejskiej ramienia klubu PiS, która zwróciła się także z prośbą o podział tych kosztów na elementy składowe.

- Proszę też o informację szacunkową, ile osób mogło brać udział w tej imprezie i czy były zachowane środki ostrożności w związku z pandemią COVID-19 - podsumowała Waluś.

Do sprawy będziemy wracać.

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Sylwester 2021

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sylwester 2021" podaj