bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 22 stycznia 2011
  • wyświetleń: 3009

Poszukiwany sprawca wypadku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

40-letnia kobieta odniosła obrażenia w wypadku, do którego doszło w miniony poniedziałek przy skrzyżowaniu ulic Jutrzenki i Tuwima w Bielsku-Białej. Sprawcą wypadku był kierowca jasnego busa, który wyjeżdżając z podporządkowanej ulicy wymusił pierwszeństwo na kierującej fiatem seicento. Na skutek gwałtownego hamowania, kobieta utraciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w przydrożną latarnię.

Do wypadku doszło 17 stycznia około 6.50 w Bielsku-Białej na skrzyżowaniu ulic Jutrzenki i Tuwima. Kierowca jasnego busa (kol. żółtego), wyjeżdżając z podporządkowanej ulicy Jutrzenki nie ustąpił pierwszeństwa kierującej fiatem seicento, która jechała ulicą Tuwima i zmusił ją do gwałtownego hamowania. Kobieta, chcąc uniknąć zderzenia skręciła w lewo, a następnie uderzyła w przydrożną latarnię. Sprawca wypadku nie zatrzymał się, aby udzielić rannej pomocy i odjechał z miejsca zdarzenia.

Policja prosi wszystkich, posiadających informacje na temat tego wypadku, o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej ul. Rychlińskiego 17, nr tel. (033) 8121230, tel. alarmowe 997 lub 112.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj