bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 4 stycznia 2022
  • wyświetleń: 2350

Os. Beskidzkie: pijany i nieprzytomny 15-latek na terenie skweru

W niedzielę, 2 stycznia około godziny 15.50 operator monitoringu miejskiego, obserwując jeden ze skwerów na terenie osiedla Beskidzkiego, zauważył leżącego na trawniku chłopaka. Jak poinformowała bielska straż miejska, skierowani na miejsce strażnicy ustalili, że 15-latek oddychał, jednak leżał zupełnie bezwładnie. Ponadto była od niego wyczuwalna woń alkoholu i nie można było nawiązać z nim kontaktu.

monitoring
Os. Beskidzkie: pijany i nieprzytomny 15-latek na terenie skweru · fot. Straż Miejska w Bielsku-Bialej


- Funkcjonariusze wezwali pogotowie, a z uwagi na uzyskaną informację, iż chłopak jest nieletni - o zdarzeniu poinformowali Komendę Miejską Policji w Bielsku-Białej. Załoga pogotowia przetransportowała dziecko wraz z przybyłą na miejsce mamą do szpitala, gdzie otrzymało fachową pomoc - informuje straż miejska w Bielsku-Białej. Okoliczności, w jakich nastolatek spożywał alkohol i kto mu go dostarczył, ustala policja. Chłopak został zauważony przez operatora monitoringu wizyjnego miasta Bielska-Białej.

mp / bielsko.info
źródło: Straż Miejska Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.