bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 14 grudnia 2021
  • 15 grudnia 2021
  • wyświetleń: 17162

[FOTO] Udana akcja policji w galerii handlowej. Uratowano 17-latka

We wtorek, 14 grudnia około godziny 21.00 na terenie galerii handlowej przy ul. Mostowej w Bielsku-Białej interweniowało kilka patroli policji i pogotowie ratunkowe. Policjantom udało się odwieść od zamiaru samobójstwa 17-letniego chłopaka.

Reklama

Akcja policji i pogotowia ratunkowego w galerii handlowej przy ul. Mostowej - 14.12.2021 · fot. nadesłane przez czytelniczkę / Kasia


Policjanci uzyskali informację, że nastolatek zamierza targnąć się na swoje życie. Funkcjonariusze, którzy podjęli interwencję zlokalizowali chłopaka na terenie galerii handlowej przy ul. Mostowej i odwiedli go od pomysłu. 17-latek został przekazany pod opiekę ratowników medycznych, a następnie trafił do szpitala. Problemy emocjonalne, które skutkują myślami samobójczymi mogą dotknąć każdego bez względu na wiek. Badania pokazują, że problem ten coraz częściej dotyczy nieletnich. Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży jest czynny całą dobę, nr 116 111.

sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.