Wiadomości

  • 14 grudnia 2021
  • wyświetleń: 1216

Za kradzież i jazdę bez uprawnień grozi mu 5 lat więzienia

Policjanci z bielskiej „trójki” zatrzymali 46-latka podejrzewanego o kradzież narzędzi elektrycznych w jednym z marketów budowlanych o wartości ponad 900 złotych. Jak się okazało, mężczyzna przyjechał pod sklep samochodem pomimo zakazu prowadzenia pojazdów. O jego dalszym losie zdecyduje niebawem prokurator.

policja, radiowóz
Za kradzież i jazdę bez uprawnień grozi mu 5 lat więzienia · fot. Urząd Marszałkowski


Do zdarzenia doszło w sobotę w godzinach porannych. W markecie budowlanym przy ulicy Bohaterów Monte Cassino sklepowa ochrona ujęła 46-letniego bielszczanina, który skradł warte ponad 900 złotych elektronarzędzia. Na miejsce zostali skierowani mundurowi z Komisariatu III Policji w Bielsku-Białej.

Stróże prawa ustalili, że kradzież sklepowa nie była jego jedynym występkiem, jakiego dopuścił się tego dnia. Mężczyzna przyjechał osobowym volkswagenem pomimo orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów. Elektronarzędzia zostały zwrócone do sklepu, a mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za kradzież i złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów grozi mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zdecyduje niebawem prokurator.

mp / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.