bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 9 grudnia 2021
  • wyświetleń: 1106

HUAWEI mateview: monitor, dzięki któremu zajrzysz w samo serce jasności

Materiał partnera:

W nowoczesnej erze telefonów komórkowych i laptopów Huawei wprowadził na rynek monitor o nazwie Huawei mateview o niebanalnym i wyprofilowanym designie. Huawei mateview wygląda świetnie i ma wiele funkcji, takich jak pomocna wysoka rozdzielczość i dobra jakość obrazu. Inne cechy, takie jak cena, która jest przystępna cenowo i pasuje do każdego, a także świetnie nadaje się do użytku domowego i biurowego.

Linkhouse


Jest to drugi solidny monitor Huawei i bardzo zauważalny ze względu na przyciągający wzrok i ciekawy design, a także ma funkcje, których nie znajdziesz u innych rywali.

 SpecyfikacjeProjekt

Najbardziej zauważalną cechą Huawei mateview jest niezrównany i nietuzinkowy design. Aby mówić o jego wyglądzie zewnętrznym, Huawei mateview ma oszałamiającą, wytrzymałą i metalową obudowę. Przy współczynniku proporcji 3,2 zapewnia dodatkową wysokość, co jest bardzo przydatne w przypadku dużej ilości pracy i przeglądania stron internetowych. Huawei mateview umożliwia wyświetlanie do 18,5% więcej treści w pionie w porównaniu ze standardowym 16,9.
Wyświetlacz

Pierwszą rzucającą się w oczy rzeczą po swoim projekcie jest wyświetlacz, który ma 28,2 cala IPS Wyświetlacz o gęstości 163 ppi pikseli i 10-bitowym kolorze z rozdzielczością 4k Ultra HD 3840 x 2560, co ułatwia przeglądanie sieci i czytanie dokumentów, a także zapewnia, że większość zadań jest mniej ciasna, a korzystanie z tak wielu aplikacji w pionie pomaga. Pracuj nad tym i oszczędzaj oczy dzięki certyfikowanemu przez TUV Rheinland niskiemu niebieskiemu światłu i ekranowi bez migotania.

Dodatkowa wysokość mateview oznacza, że ma on 9,8 miliona pikseli, czyli o ponad milion więcej niż konwencjonalny panel 4K. Ma częstotliwość odświeżania 60 Hz i odpowiedź 8 ms

Jakość kolorów

Po uzyskaniu 94% stosunku ekranu do obudowy konieczne jest uzyskanie dobrej jakości kolorów. Huawei mateview zintensyfikuje Twoje zamiłowanie do koloru dzięki kinowej gamie kolorów 98 DCI-P3 i wprowadzi imponujący poziom jaskrawości do Twoich projektów. A każdy kolor jest realistyczny, co jest możliwe dzięki standardowej dokładności kolorów ∆E<2. Gdy spojrzysz na 1,7 miliarda kolorów na wyświetlaczu, zobaczysz bogatsze, bardziej wyraziste odcienie, a każdy kolor przechodzi jak płynny strumień w inny.

Funkcje łączności

Huawei mateview ma łączność bezprzewodową i Bluetooth, co zapewnia przydatną nową funkcjonalność. Jeśli masz smartfon Huawei, możesz wyświetlić jego ekran na ekranie za pomocą bezprzewodowej projekcji NFC. Możesz bezprzewodowo wyświetlać ekran komputera PC, a także podłączyć klawiaturę i mysz przez Bluetooth i używać ich do sterowania komputerem lub laptopem.

Z tyłu ma port HDMI i mini display z dwoma portami USB, gniazdem słuchawkowym i dwoma portami USB-C.

Bateria
Jak wszyscy wiemy, Huawei mateview to monitor bezprzewodowy, więc ma również baterię, która jest bardzo dobra i ma moc ładowania 65 watów, co zostało wykonane przez port USB typu C z tyłu.

Inne funkcje

Huawei mateview ma dwa głośniki o mocy 5 W x 2, które są bardzo głośne i mają wysokie basy, ale wystarczają do normalnego oglądania filmów i innych prac, a wbudowane podwójne mikrofony tłumią hałas otoczenia, jednocześnie poprawiając czystość głosu z około 4 metrów.

Końcowa myśl

HUAWEI mateview
wygląda bardzo dobrze, ma imponujący design, ma bardzo inteligentne opcje łączności i wykorzystuje ogromną rozdzielczość i wysokość, aby zapewnić wszechstronne i luksusowe wrażenia na co dzień. Jakość obrazu jest bardzo dobra i zapewnia dobre wrażenia z gry, a także pewne kreatywne obciążenia