bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 9 grudnia 2021
  • wyświetleń: 534

Huawei MatePad t 10: urządzenie, które sprawia, że życie staje się łatwiejsze i radosne

Materiał partnera:

Żyjąc we współczesnej epoce wszyscy potrzebujemy urządzeń, które mogą ułatwić nam życie i pomóc nam w każdym aspekcie życia, a tablet jest jednym z tych urządzeń. Teraz dzień Tablety znów są w modzie, a Huawei wypuścił Huawei MatePad t 10. Ten wariant ma zastąpić tablet „rozrywkowy” z dostępem do Internetu w dowolnym miejscu. MatePad t 10 jest wyposażony w kącik dla dzieci, który pozwala rodzicowi ograniczyć niektóre treści. Huawei zaoferował też tryb ciemny w nowych tabletach. Huawei MatePad t 10 jest wyposażony w Huawei Mobile Services (HMS) i Huawei AppGallery zamiast usług Google Play i sklepu z aplikacjami Google.

Whitpress


Korzyści w porównaniu z telefonem komórkowym i laptopem

Ponieważ jest to tablet, ma dobre zalety, takie jak możesz zabrać swojego Matepada w dowolne miejsce zamiast laptopa i telefonu komórkowego. Wystarczy za pomocą długopisu można na nim również zaprojektować grafikę. To także świetne źródło nauki dla dzieci. Oglądanie filmów w rozdzielczości 1080p zapewnia imponujące wrażenia i rozrywkę najwyższej jakości. Zauważalną cechą tego urządzenia jest również duży ekran o dobrej gęstości pikseli. W skrócie można powiedzieć, że Huawei MatePad t 10 to kompletny pakiet, którego każdy chce.

Specyfikacje

Huawei MatePad t 10 jest wyposażony w wyświetlacz IPS HD o przekątnej 9,7 cala z gęstością pikseli 156 ppi i zapakowany w imponującą i wyprofilowaną konstrukcję. Dzięki lekkiemu i eleganckiemu wzornictwu możesz rozpocząć swoją wizualną podróż, kiedy tylko chcesz. Jest wyposażony w dwa głośniki z symetrycznym dźwiękiem z obu stron i zapewnia głośny, czysty i przestrzenny dźwięk. Ten wariant jest dostarczany z systemem Android 10 i EMUI 10.1 na górze. Zasilany przez Octacore HiSilicon Krin 710A z procesorem graficznym Mali. Pamięć RAM 2 GB i 32 GB wbudowanej pamięci masowej, którą można łatwo rozszerzyć do 512 GB za pomocą karty SD. Funkcje aparatu są również bardzo zauważalne, ponieważ ten ma 5 megapikseli z tyłu i 2 megapiksele z przodu, co zapewnia wysokiej jakości rozmowy wideo. Funkcje łączności są również imponujące, ponieważ Huawei MatePad t 10 ma Bluetooth 5.0, a także ma port USB typu C.

W celu zapewnienia warunków baterii Huawei MatePad t 10 jest dostarczany z baterią 5100 mAh z opcją szybkiego ładowania 10W. Najbardziej zauważalna jest jego waga, która wynosi 450 gramów.

Streszczenie

HUAWEI matepad t 10 jest dostępny w wersji Wi-Fi i komórkowej. W wariancie wi-fi połączysz go z domowym łączem internetowym za pomocą wi-fi. Ale z drugiej strony wersja LTE mająca wszystkie zalety, których oczekujesz. Ten Matepad dostępny w wariancie 32 GB i 64 GB z niewielką różnicą w cenie. Mówiąc o zaletach wyświetlacza, jedną z nich jest przyjazność dla oczu i ochrona, ale w naszym przypadku ten ma naprawdę dobry wyświetlacz ochronny. Huawei MatePad t 10 z punktu widzenia nauki zapewnia wciągające wrażenia, wybierając tryb ebook. Zawsze, gdy masz problemy z widzeniem, możesz włączyć tryb ciemny, aby nie powodował podrażnień oczu. Dlatego ten wariant jest bestią pod każdym względem. Z pomocą MatePada z łatwością sprawisz, że Twoje dzieci zostaną w domu i zapewnią im radosne doświadczenie nauki i nauki bez zmęczenia. Więcej informacji na temat Huawei MatePad t 10 można znaleźć na naszej stronie internetowej.