bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 9 grudnia 2021
  • wyświetleń: 247

Seria Huawei Matebook: laptopy warte swojej ceny

Materiał partnera:

To zawsze trudny proces, gdy zaczynasz szukać nowego laptopa. Ze wszystkimi różnymi funkcjami i specyfikacjami, których szukasz. Zwykle trudno jest stwierdzić, który laptop idealnie pasuje do Twojej listy wymagań.

Linkhouse


W tym artykule przyjrzymy się jednej z najlepszych serii laptopów oferowanych przez Huawei, z której możesz wybrać taki, który Ci się podoba i który spełnia Twoje wymagania.

Mam nadzieję, że ten artykuł znacznie ułatwi ten trudny proces, wprowadzając serię matebooków Huawei.

Huawei MateBook X Pro 2021Ten jest topowym wariantem serii matebooków Huawei. Huawei matebook X Pro 2021 z najniższymi ramkami i zapewnia bezramkowe wrażenia w postaci wyświetlacza Full View 3K. Ma 13,9-calowy korpus, który oferuje niezwykłe 91% stosunku ekranu do ciała i pozwala zobaczyć duży obraz. Nie dość, że ten laptop ma ekran dotykowy, który ułatwia obsługę podczas robienia zrzutu ekranu, przesuwając trzema palcami. Warto zauważyć, że jego wykonanie jest niezwykłe, podobnie jak jego waga, która wynosi 1,3 kg przy grubości 14,6 mm.

WydajnośćTen jest wyposażony w jeden z najnowszych procesorów (11 Gen Intel Core i7) z możliwością rozbudowy pamięci 16 GB 3733 MHz LPDDR4x i do 1 TB pamięci masowej SSD, a jego wydajność procesora wzrosła o 22% w porównaniu z poprzednimi generacjami. Dzięki szybkości połączenia Wi-Fi 6 i Bluetooth 5.1 model ten przyspieszył przetwarzanie wideo i urządzenie wielozadaniowe.

Huawei MateBook D 15 2021Innym arcydziełem serii matebooków Huawei jest Huawei MateBook D 15, który ma bardzo przyjazny dla oczu ekran, który sprawia, że Twoje oczy są świeże i ostre, aby się skupić. Jak wszyscy wiemy, nikt nie chce ramki, dlatego Huawei MateBook D 15 jest wyposażony w bardzo wąską ramkę o średnicy 5,3 mm z trzech stron. Mistrz mobilności Huawei MateBook D 15 ma smukłą i wyprofilowaną, cienką konstrukcję 16,9 mm przy wadze 1,56 kg. Gładki i wytrzymały w dotyku do ciała sprawia, że ten model jest bardziej wszechstronny.

WydajnośćTen jest wyposażony w procesor Intel Core i5™ 11. generacji, który sprawia, że wszystko jest znacznie szybsze i zużywa bardzo mniej czasu. Z niezwykłą grafiką Huawei MateBook D 15 jest wyposażony w Intel Iris, który maluje Twoje treści w świetlistych kolorach. Huawei MateBook D 15 zapewnia pełny dostęp za jednym dotknięciem, naciskając przycisk linii papilarnych, dzięki któremu natychmiast się zalogujesz.

Huawei MateBook D 15Jak wcześniej omówiono, jest to poprzedni model Huawei MateBook D 15 2021 większość funkcji pozostaje taka sama, jedyną główną różnicą, którą możesz zauważyć i możesz chcieć, ponieważ uaktualnienie poprzedniego modelu to jego jednostka przetwarzająca, którą jest Intel Core i5 ™ 10 Gen z możliwością rozbudowy pamięci RAM 16 GB DDR4 RAM i 512 GB SSD.

Ale inne cechy, takie jak proporcje ekranu, waga i konstrukcja, pozostają takie same jak w przypadku Hawei MateBook D 15 2021.

Huawei MateBook D 14 intelTen wariant jest wyposażony w wyświetlacz Full HD IPS z bardzo mniejszą ramką 4,8 mm i szerokim kątem widzenia 180 stopni, co zapewnia odpowiednie wrażenia wizualne. Intel Huawei MateBook D 14 waży 1,38 kg i ma 15,9 mm wysokości. Ten pozwala również na przechylenie ekranu o prawie 180 stopni. Pod względem wydajności jest wyposażony w procesor Intel Core i5 10. generacji z 8 i 16 GB pamięci RAM DDR4 z dyskiem SSD PCie. Posiada również bardzo imponujący układ chłodzenia. Posiadanie czasu pracy baterii wynoszącego 9,64 godziny ciągłego oglądania filmów w rozdzielczości 1080p.

Mate for Everyone, Made for EverydayTe wszystkie warianty serii Huawei Matebook to nowe laptopy, które idealnie wpasowują się w Twoje wymagania, a laptopy są na tyle niezawodne, aby spełnić wszelkie Twoje oczekiwania.