bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 10 grudnia 2021
  • 12 grudnia 2021
  • wyświetleń: 9248

Sieć marketów Intermarche powróciła do Bielska-Białej

Od 9 grudnia mieszkańcy Bielska-Białej mogą robić zakupy w nowym markecie sieci Intermarche, stworzonym zgodnie z konceptem Power. Dzięki temu klienci mają dostęp do szerokiej oferty świeżych produktów oraz artykułów z kategorii bio i fit. Otwarcie nowej lokalizacji to także nowe miejsca pracy, dodatkowe wpływy do budżetu miasta oraz akcje społeczne organizowane przez Grupę Muszkieterów. To jednak nie jedyne plany grupy związane z dalszym rozwojem w tej okolicy. W pierwszym kwartale 2022 roku w Bielsku-Białej ma powstać sklep Bricomarché oferujący produkty z kategorii „dom i ogród”.

Reklama

Sieć marketów Intermarche powróciła do Bielska-Białej
Sieć marketów Intermarche powróciła do Bielska-Białej · fot. Materiały prasowe


Nowy sklep Intermarché to nowy komfort robienia zakupów. Klienci sieci mają dostęp do świeżych produktów przygotowywanych na miejscu - w sklepie znajduje się wędzarnia i piekarnia - oraz pochodzących od lokalnych dostawców. W celu zapewnienia maksymalnej świeżości oferowanych artykułów mięsnych i rybnych, w supermarkecie prowadzone są także rozbiór mięsa i sprzedaż ryb na lodzie. Odpowiedzią na potrzeby klientów są również gotowe produkty garmażeryjne znajdujące się w ofercie sklepu. Zgodnie z założeniami konceptu Power układ sklepu Intermarché w Bielsku-Białej został stworzony z myślą o wygodzie odwiedzających.

Supermarket znajduje się przy ul. Żywieckiej 19a. Placówka otwarta będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 7.00 do 21.00 oraz w niedziele od godziny 10:00 do 18:00. Powierzchnia supermarketu wynosi 1320 mkw, a na parking składa się 114 miejsc postojowych. W 2022 rok planowane jest także wdrożenie usługi Drive, która ułatwi mieszkańcom Bielska-Białej dokonywanie zakupów online. W supermarkecie honorowane są bony Grupy Muszkieterów oraz Sodexo.

- Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu wszystkich mieszkańców Bielska-Białej i okolic. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby prowadzony przez nas supermarket był przystępny dla klientów i oferował im szeroką gamę produktów w dobrych cenach. Zależy nam również na tym, aby być częścią społeczności i wspierać miejscową gospodarkę, dlatego cieszymy się, że współpracując z lokalnymi dostawcami możemy dostarczać naszym klientom produkty najwyższej jakości - mówią Mariusz i Agnieszka Byblewscy, właściciele sklepu Intermarché w Bielsku-Białej.

- Idea "niezależności we współzależności" oraz wsparcia każdego przedsiębiorcy stojące za działalnością grupy Muszkieterów są nam dobrze znane, ponieważ zarządzaliśmy już wcześniej sklepem sieci Intermarché. Cieszymy się z nowej szansy na prowadzenie działalności pod szyldem w nowej lokalizacji. Oznacza to, iż drupa wspiera nas, swoich członków, w prowadzeniu naszego biznesu oraz wykazała się dużym zrozumieniem naszej sytuacji. Posiadamy niezbędną wiedzę, aby z powodzeniem odpowiadać na potrzeby mieszkańców Bielska-Białej i stale się rozwijać. W 2022 roku planujemy uruchomić w naszym supermarkecie usługę Intermarché Drive - dodają.

mp / bielsko.info

źródło: Materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.