bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 8 grudnia 2021
  • wyświetleń: 577

Wyjazd firmowy - świetna okazja na integrację pracowników.

Materiał partnera:

Imprezy firmowe dla pracowników to doskonała opcja na integrację. Zacieśnienie relacji w zespole niesie dużo korzyści w wykonywaniu codziennych obowiązków w pracy, a także znacznie rozluźnia wzajemne stosunki między współpracownikami, dlatego nie należy pomijać tych kwestii w prowadzeniu nowoczesnej firmy i zarządzaniu zespołem. Zorganizowanie wyjazdu firmowego to szansa na połączenie przyjemnego z pożytecznym a więc udział pracowników w szkoleniu oraz wspólna zabawa i integracja podczas zorganizowanego wydarzenia. Gdzie wybrać się na wyjazd firmowy, co zaplanować, czy zdecydować się na wynajem busa czy pojechać własnymi samochodami oraz jak to wszystko zorganizować - podpowiadamy.

Linkhouse


Integracja z dala od siedziby firmy.Wyjazdy integracyjne od lat cieszą się dużym zainteresowaniem i to zarówno wśród współpracowników jak i pracodawców gdyż udział w takiej imprezie pozytywnie wpływa na poprawienie relacji w zespole i lepszym poznaniu pracowników. Aby spotkanie firmowe należało do udanych trzeba przygotować odpowiednie warunki, sporządzić program wyjazdu, wybrać miejsce imprezy i zorganizować przewóz osób. Tej ostatniej kwestii przyglądniemy sie bliżej.
Autokar czy busy - w zależności od liczebności grupy aby racjonalniej korzystać z zaplanowanego budżetu do wyboru mamy mniejszy lub większy środek transportu. Wspólna podróż autokarem to też element udanego wyjazdu. "Wyjazdy firmowe jeszcze przed pandemią były istotnym elementem w naszym portfelu zamówień każdego roku. Klienci często podróżowali na różnego rodzaju wyjazdy, eventy, szkolenia i spotkania biznesowe. Były to zazwyczaj 2-3 dniowe wypady w góry lub inne miejsca z niezłą ofertą noclegową. Czasem bus lub autokar zostawał na miejscu a czasem realizowaliśmy wyłącznie transfery. Aktualnie siłą rzeczy biorąc pod uwagę sytuacje w jakiej wszyscy się znajdujemy mam tu na myśli pandemię i zachorowania na COVID-19 - zleceń tych realizujemy znacząco mniej. Co prawda sytuacja w ilości zleceń od maja br stale się poprawiała i wyjazdów realizowaliśmy coraz więcej jednak nadal to nie jest poziom z przed pandemii. Liczymy na to, że rok 2022 pozwoli by popyt na tego typu wyjazdy wrócił do normalnego poziomu" - mówi pracownik firmy oferującej wynajem busa Kraków.

Wybór oferty i rezerwacjaNa rynku jest wiele firm świadczących przewóz osób posiadających w swojej ofercie mikrobusy, autokary i oferujących różny standard. Warto decydować się na tych przewoźników którzy posiadają doświadczenie i nowoczesny tabor aby podróż była udana i bezstresowa. Porównanie ofert warto zacząć od tego jakie wymagania sobie stawiamy względem transportu. Czy interesuje nas wynajem busa gdyż grupa pracowników biorąca udział w wycieczce jest nie liczna, czy też na spotkanie firmowe wybierają się wszyscy pracownicy dużej firmy i pomyśleć nad wynajmem kilku autokarów. "Na wyjazdy jeździmy co roku i nie możemy pozwolić sobie na wpadkę w kwestii transportu dlatego mamy sprawdzoną firmę transportową która podstawia nam nowoczesne pojazdy gdy tego potrzebujemy. Dla nas ważny jest komfort, bezpieczeństwo i punktualność więc pod tym kontem wybieraliśmy transport." - mówi Pani Anna z działu kadr Krakowskiej firmy branży IT.

Bezpieczeństwo w podróżyNajistotniejszą kwestią jaka powinna przyświecać każdemu przedsięwzięciu jest bezpieczeństwo i zdrowie naszych pracowników. Standard autokarów z których mamy zamiar korzystać powinien być możliwie najwyższy a kierowcy którzy je obsługują wykazywać się profesjonalizmem i zaangażowaniem w swojej pracy. Jak pokazują badania i kontrole, świadomość przewoźników z roku na rok wzrasta i na Polskim rynku nie trudno znaleźć profesjonalne firmy które stale podnoszą standard usług i dostarczają swoim klientom najwyższej jakości standard usług.

Udział w opracowaniu M Bus - przewóz osób Kraków