Wiadomości

  • 3 grudnia 2021
  • wyświetleń: 147

Wynajem zwyżki w Bielsku-Białej

Materiał partnera:

W większości przypadków pracując na wysokościach nie jesteśmy sobie w stanie poradzić bez odpowiedniego sprzętu. Mowa tutaj przede wszystkim o podnośnikach koszowych, czyli tzw. zwyżkach, dzięki którym możemy dostać się w miejsce, które bez takich udogodnień byłoby dla nas niedostępne. Na rynku działa wiele przedsiębiorstw, które oferują wynajem zwyżki w rozsądnych cenach i na dobrych warunkach.

Wynajem zwyżki w Bielsku-BiałejZ pojęciem zwyżki spotyka się wiele osób, w tym ci, którzy na co dzień pracują w branży budowlanej, ale nie tylko. Bez tego rodzaju sprzętu realizowanie różnego typu prac na wysokościach było wręcz niemożliwe. Ze zwyżek korzystają zarówno osoby prywatne, jak i podmioty gospodarcze. W niemal każdym tego typu przypadku o wiele korzystniejszych rozwiązaniem od zakupu zwyżki jest jej czasowy wynajem.

Czym dokładnie jest zwyżka?Zwyżka to po prostu podnośnik koszowy, a więc rodzaj podestu ruchomego w postaci atestowanej platformy albo kosz przeznaczony do podnoszenia ludzi. Mechanizm ten działa przy pomocy zamocowanego na końcu hydraulicznego ramienia. Zwyżki - w zależności od sposobu podnoszenia - można podzielić m.in. na nożycowe, teleskopowe czy przegubowe. Ze względu na sposób poruszania się można natomiast wyróżnić podnośniki holowane, zamontowane na samochodzie lub samojezdne, czyli takie, które przemieszczają się za pomocą własnego napędu spalinowego lub elektrycznego. Zwyżka nie tylko zapewnia możliwość pracy na wysokości, ale także gwarantuje bezpieczeństwo osobie z niej korzystającej.

Do czego służy zwyżka?Zwyżki sprawdzają się w przeróżnych okolicznościach i warunkach. Z podnośników tych korzysta się przede wszystkim przy usuwaniu gałęzi, odśnieżaniu lub malowaniu dachów, wykańczaniu elewacji, montażu czy naprawie rynny, wieszaniu billboardów czy ozdób, instalowaniu oświetlenia czy sprawdzania sieci. Rozwiązanie to często wykorzystują się zarówno prywatni gospodarze, przedsiębiorstwa energetyczne, firmy sprzątające, jak i wiele instytucji państwowych, w tym służby miejskie czy straż pożarna. W wielu sytuacjach mało opłacalnym wyjściem jest zakup używanej, a tym bardziej nowej zwyżki. Jeśli używa się takiego sprzętu sporadycznie, z pomocą przychodzą firmy, które świadczą usługę wynajmu podnośnika.

Zwyżka bielsko - gdzie i jak wynająć?Zwyżka bielsko - czy można wynająć taki sprzęt? Oczywiście, że tak! Jedną z wiodących firm w tym obszarze jest “Nami S.C”, która oferuje wynajem na terenie Bielska-Białej oraz okolicznych miejscowości na terenie województwa śląskiego i małopolskiego, w tym m.in. w Cieszynie czy Ustroniu. Przedsiębiorstwo dysponuje podnośnikiem koszowym marki Renault Maxity o wysięgu 20 metrów i udźwigu aż 200 kilogramów. Warto wspomnieć, że obecnie cena za godzinę wynajmu samochodu ze zwyżką zaczyna się już od 70 złotych! W celu wynajęcia zwyżki warto kontaktować się bezpośrednio z firmą, aby ustalić indywidualnie warunki usługi. Przy dłuższej współpracy istnieje możliwość otrzymania rabatów! Nie pozostaje więc nic innego, jak poznanie szczegółów u źródła!