Wiadomości

  • 16 października 2012
  • 26 października 2012
  • wyświetleń: 38871

Trattoria da Tadeusz po rewolucji

Pierwsza "Kuchenna Rewolucja" na terenie Bielska-Białej odbyła się w bardzo pokojowej atmosferze. Magda Gessler nie miała większych zastrzeżeń do jakości podawanych dań, jednak właściciel lokalu dostał "po uszach" za infrastrukturę kuchni, wystrój restauracji oraz podejście do pracowników.

kuźnia smaków
Kadry z Kuchennych Rewolucji w bielskiej restauracji Kuźnia Smaków - teraz przemianowanej na Trattoria da Tadeusz


kuźnia smaków


kuźnia smaków gessler


kuźnia smaków gessler
Magda Gessler podąża ulicą Cieszyńską


"Kuźnia Smaków", bo taką nazwę przed wizytą Magdy Gessler nosiła restauracja, postanowiła zmienić swoje oblicze. Pomóc w tym miała wizyta znanej restauratorki, która na antenie TVN-u prowadzi program "Kuchenne Rewolucje".

Każdy kto ogląda program wie, że Magda Gessler jest znana z ostrego języka oraz bardzo krytycznych opinii. Niemalże każda restauracja jest rugana za jakość potraw. W przypadku bielskiej "Kuźni Smaków" było zupełnie inaczej!

- Jedzenie jest bardzo dobre. Tak naprawdę nie wiem po co mnie tu zaprosili - dziwiła się restauratorka po pierwszym dniu wizyty. Drugiego dnia nie było już tak kolorowo, bowiem prowadząca zażądała wymiany starych kuchenek. Dostrzegła także złe relacje na linii pracownicy - właściciel lokalu.

Po "wychowawczej" rozmowie z personelem oraz właścicielem lokalu znana restauratorka pomogła sporządzić nowe menu, zmieniła wystrój lokalu, który otrzymał nową, włoską nazwę - "Trattoria da Tadeusz", czyli po prostu - "Tawerna Tadeusza".

Choć program "Kuchenne Rewolucje" nosi za sobą przesłanie gwałtownych zmian, to można odnieść wrażenie, że wizytacja Magdy Gessler w Bielsku-Białej pomogła tylko określić profil lokalu. Kuchnia włosko-polska "u Tadeusza" zasmakowała restauratorce również podczas rewizyty. Czy zasmakuje również bielszczanom? O tym każdy musi przekonać się sam, odwiedzając restaurację, która mieści się przy ulicy Szarotki 9.

Lokalizacja Restauracji Kuźnia Smaków:

Ariel Brończyk / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kuźnia Smaków" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kuźnia Smaków

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kuźnia Smaków" podaj