bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 2 grudnia 2021
  • wyświetleń: 1173

Poszukiwany z zakazem prowadzenia pojazdów wpadł z narkotykami

Policjanci z bielskiej "czwórki" zatrzymali 20-latka, który prowadził pojazd pomimo sądowego zakazu. Był także poszukiwany przez sąd, ponieważ miał do odsiadki pół roku za swoje wcześniejsze występki, a stróże prawa znaleźli przy nim marihuanę. O jego dalszym losie zdecyduje niebawem prokurator.

Kryminalni z Komisariatu IV Policji w Bielsku-Białej zatrzymali 20-letniego mieszkańca Bielska-Białej, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna miał do odbycia karę pół roku więzienia i nie zamierzał dobrowolnie zgłosić się do odbycia kary. Kryminalni z czwartego komisariatu wszczęli więc za mężczyzną poszukiwania.

W poniedziałek trafili na trop poszukiwanego, który miał się ukrywać u swojej znajomej. Ich podejrzenia się potwierdziły. Niedługo po tym, jak śledczy przyjechali pod ustalony adres, zauważyli osobowe renault, które prowadził poszukiwany mieszkaniec Bielska-Białej. Został on zatrzymany, a w zajmowanym przez niego mieszkaniu policjanci znaleźli także marihuanę. Po sprawdzeniu go w policyjnej bazie danych okazało się, że mężczyzna miał również czynny zakaz prowadzenia pojazdów.

Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał on zarzut posiadania narkotyków oraz odpowie za złamanie sądowego zakazu. Bielszczanin zgodnie z dyspozycją sądu został osadzony w zakładzie karnym, a o jego dalszym losie zdecyduje niebawem prokurator.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.