Reklama

Wiadomości

  • 30 listopada 2021
  • wyświetleń: 2355

Poszukiwany wpadł na sklepowej kradzieży. Trafił prosto do więzienia

Mundurowi z bielskiej „trójki” zatrzymali 28-letniego bielszczanina, który w jednym ze sklepów przemysłowych galerii handlowej przy bielskiej ulicy Mostowej został przyłapany przez ochronę na kradzieży. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że ma do odsiadki karę roku pozbawienia wolności.

W poniedziałek przed południem dyżurny Komisariatu III Policji w Bielsku-Białej otrzymał zgłoszenie od ochrony jednego ze sklepów wielobranżowych znajdujących się w galerii popularnego centrum handlowego. Został tam ujęty na kradzieży towaru wartości 100 złotych nieuczciwy klient. Na miejsce zostali skierowani policjanci, którzy sprawdzili 28-latka w policyjnej bazie danych, gdzie okazało się, że jest on poszukiwany przez sąd, ponieważ na do odbycia karę jednego roku pozbawienia wolności za swoje wcześniejsze występki.

Po sprawdzeniu przez ochronę sklepu zapisu monitoringów z wcześniejszych kradzieży, jakie miały miejsce w sklepie wyszło na jaw, że bielszczanin już dokonywał podobnych kradzieży, a łączona kwota skradzionego towaru to ponad 640 złotych. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony zgodnie z dyspozycją do zakładu karnego. Sprawy kradzieży sklepowych wyjaśniają teraz policjanci z Komisariatu III Policji w Bielsku-Białej.

ab / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.