bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 29 listopada 2021
  • 5 grudnia 2021
  • wyświetleń: 28495

Kolejny odcinek "Wojennych dziewczyn". Bielska-Białej nie będzie

Tydzień temu, w 51. odcinku "Wojennych dziewczyn" mogliśmy zobaczyć sceny, które latem były nagrywane w Bielsku-Białej. W finałowym odcinku 4. sezonu nie zobaczyliśmy ujęć z naszego miasta.

Reklama

wojenne dziewczyny
ulica Nad Niprem · fot. TVP


Serialowy debiut Bielska-Białej w produkcji "Wojenne dziewczyny" miał miejsce w minioną niedzielę. W 51. odcinku serialu zobaczyliśmy m.in. sceny nagrane na ulicach Orkana oraz Nad Niprem. W jednej z nich epizodyczną rolę niemieckiego żołnierza zagrał bielski aktor Sławomir Miska.

wojenne dziewczyny
ulica Orkana · fot. TVP


Bielsko-Biała było planem filmowym Wojennych dziewczyn w lipcu. Ekipę filmową można było spotkać na ulicach: Adama Mickiewicza, Nad Niprem, Władysława Orkana, Wzgórze, Podcienie, Juliusza Słowackiego oraz 11 Listopada.

Wojenne dziewczyny to bardzo popularny serial emitowany na antenie TVP 1 od marca 2017 r. Jego pierwsze trzy odcinki obejrzało 3,01 mln widzów. Serial jest też dostępny na platformie Netflix. Do tej pory powstały cztery sezony.

wojenne dziewczyny
Podwórze jednej z kamienic, w tle kościół w Białej · fot. TVP


Serial można oglądać na platformie TVP VOD.

Zachęcamy do obejrzenia relacji z planu zdjęciowego "Wojennych dziewczyn".

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.