bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 29 listopada 2021
  • wyświetleń: 1891

Policja szuka świadków wypadku drogowego z udziałem autobusu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Policjanci z Bielska-Białej poszukują świadków wypadku drogowego, jaki miał miejsce 20 września br. około 13.40 w Bielsku-Białej na ulicy Piastowskiej. W wyniku zderzenia pojazdu osobowego z autobusem obrażenia odniosły 2 pasażerki autobusu.

Reklama

Do zdarzenia doszło 20 września 2021 roku około godziny 13.40 w Bielsku-Białej na ulicy Piastowskiej przed skrzyżowaniem z ulicą Listopadową. Według wstępnych ustaleń policjantów nieznany kierujący samochodem osobowym marki VW Golf typ III koloru ciemnogranatowego o początkowych numerach rejestracyjnych SB poruszając się pasem ruchu przeznaczonym do lewoskrętu, zjechał na prawy pas ruchu bezpośrednio przed autobus Komunikacji Beskidzkiej, czym zmusił jego kierowcę do gwałtownego hamowania. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznały dwie pasażerki autobusu, a kierowca osobowego volkswagena odjechał z miejsca zdarzenia.

Prosimy wszystkie osoby posiadające informacje w tej sprawie o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KMP Bielsko-Biała ul. Wapienna 45, tel. 47 85 712 80 lub 47 85 711 03, 47 85 712 55 lub 997, adres poczty elektronicznej kryminalny@bielsko.ka.policja.gov.pl lub z najbliższą jednostką policji.

ab / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj