Wiadomości

  • 16 października 2012
  • 25 października 2012
  • wyświetleń: 2271

Wystawa Szlaku Zabytków Techniki

Za nami:

Galeria Sfera zaprasza na wystawę prezentującą 36 obiektów Szlaku Zabytków Techniki województwa śląskiego. To idealna okazja, by zapoznać się z industrialnym dziedzictwem regionu.

pociąg , wystawa sfera
Wystawa Szlak Zabytków Techniki w Galerii Sfera potrwa do 28 października


Obiekty znajdujące się na szlaku związane są z tradycją górniczą, hutniczą, energetyką, kolejnictwem, łącznością, produkcją wody oraz przemysłem spożywczym. Znajdziemy również na nim muzea i skanseny, obiekty użyteczności publicznej, zamieszkałe kolonie robotnicze oraz działające zakłady pracy województwa śląskiego. Poznajemy historię i specyfikę regionu, a także dzieła ludzi, którzy swoją ciężką pracą codziennie go ubogacają.

- Prezentacja zdjęć Szlaku Zabytków Techniki to kolejna w tym roku wystawa w Galerii Sfera przedstawiająca ciekawe miejsca w Polsce i na świecie. Warto poznać bogactwo Śląska i przekonać się, że jest w nim wiele obiektów, które warto zobaczyć - komentuje Joanna Bierówka, manager ds. marketingu Galerii Sfera.

Wystawę można oglądać w pasażu galerii I, do 28 października.

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj