bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 25 listopada 2021
  • wyświetleń: 1234

Rabaty i konkurs na Black Weekend w Gemini Park Bielsko-Biała!

Materiał partnera:

Miłośnicy rabatów, wyprzedaży i promocji wiedzą doskonale, że wielkimi krokami zbliża się święto zakupów, czyli Black Friday! Jednak jeden dzień z okazjami zakupowymi, to zdecydowanie za mało, dlatego do skorzystania ze zniżek Gemini Park zaprasza w piątek oraz sobotę! Dodatkowo, czeka konkurs z nagrodami o łącznej wartości 13 000 zł!

Gemini Park Bielsko-Biała


Z okazji Black Friday Gemini Park postanowiło jeszcze bardziej rozgrzać emocje! Oprócz długiej listy rabatów, na odwiedzających czeka konkurs z ponad 40 nagrodami, a zwycięzca otrzyma 1 000 zł na zakupy w wybranym przez siebie sklepie!

Jest w czym wybierać - promocje obowiązują na odzież, obuwie, elektronikę, perfumy i kosmetyki, zabawki oraz akcesoria do domu.

Podczas Black Weekend, Gemini Par nagradzać będzie zakupową intuicję odwiedzających, którzy staną przed z pozoru prostym zadaniem: oszacowania wartości stylizacji, stworzonych z modowego asortymentu dostępnego w sklepach Gemini Park.

Aby wziąć udział w zabawie należy:


  • w dniach 26-27.11.2021 r. zrobić zakupy za min. 50 zł i zgłosić się z paragonem na stoisko promocyjne na parterze, tuż przy Costa Coffee,
  • oszacować poprawną wartość stylizacji,
  • poprawianie wypełnić kupon konkursowy i wrzuć go do urny.


Na osobę, która będzie najbliżej poprawnej wartości stylizacji, czeka nagroda główna - 1 000 zł na zakupy w swoim ulubionym sklepie zlokalizowanym w Gemini Park!

Łączna pula nagród to przeszło 13 000 zł, dlatego też w zabawie nagrodzonych zostanie ponad 40 uczestników z najlepszymi wynikami!

Lista rabatów tutaj: https://bit.ly/RabatyGeminiBlackWeekend

Zapraszamy do Gemini Park Bielsko-Biała i zachęcamy do wzięcia udziału w Black Weekend!

Gemini Park